reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Los numeros” - polskie kino w TVN

dodano: 2013-10-24 19:10 | aktualizacja: 2013-10-24 19:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

tvn W czwartek, 24 października 2013 roku TVN (TVN HD) pokaże polską komedię „Los numeros”. Główne role w filmie grają: Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się: Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig, Paweł Tomaszewski oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Los numeros” to komedia o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód.Wyobraź sobie, że wygrywasz 17 milionów na loterii ale zamiast otrzymać wygraną zostajesz oskarżony o próbę jej wyłudzenia.

To właśnie jest początek historii Kuby w komedii „Los numeros”. W roli seksownego policjanta w kłopotach występuje Lesław Żurek. Obok niego przebojowe i piękne kobiety: prezenterka loterii Iwonka (Weronika Książkiewicz), prawniczka Marta (Tamara Arciuch) oraz dziennikarka Ania (Justyna Schneider), które będą uwodzić, zwodzić, intrygować i wplątywać Kubę w kumulację przygód.

Czy któraś z nich będzie jego prawdziwym numerem jeden? Czy policjant wykryje przekręt na loterii? I czy odzyska swoją wygraną? Kuba będzie musiał się mocno postarać bo w tej grze każdy wygrać chce! Uruchamiamy zatem maszynę losującą i przystępujemy do działania... bo aby wygrać swój los, trzeba ryzykować i grać!

„Los numeros” - emisja w czwartek,24 października 2013 roku o 22:30 w TVN i TVN HD.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w naszym codziennym wykazie: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje” i na głównej stronie satkurier.pl, w Informacjach dnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...