reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-19 - 2022-08-20

FOX z prawami do amerykańskiej ligi baseballu MLB

dodano: 2013-10-24 19:28 | aktualizacja: 2013-10-24 19:33
autor: Anita Dąbek | źródło: FOX

Fox International Channels FOX International Channels (FIC), spółka należąca do grupy 21st Century Fox, ogłosiła podpisanie z Major League Baseball International (MLBI) długoterminowej umowy na wyłączną transmisję na wielu platformach medialnych rozgrywek amerykańskiej ligi baseballu MLB na terenie ponad 30 krajów Europy. Początek transmisji rozgrywek ligi rozpocznie się wraz z nadchodzącymi finałami (World Series), w których uczestniczą Boston Red Sox i St. Louis Cardinals. Mecze będzie można oglądać „na żywo” na terytorium wielu krajów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy kontrakt umożliwia FIC prowadzenie transmisji wszystkich meczów, zarówno w ramach sezonu, jak i rozgrywek specjalnych, mistrzowskich oraz finałowych (All-Star Game, Home Run Derby, Wild Card Games, Divisional Series, League Championship Series, World Series). Oprócz tego FIC może pokazywać starsze mecze ligi MLB oraz nadawać materiały dodatkowe ligi MLB i własne programy autorskie. Rozgrywki i materiały ligi MLB będą udostępniane na kanałach FIC na całym obsługiwanym przez FIC terytorium poprzez różne kanały telewizyjne i na różnych platformach medialnych.

Partnerstwo z FOX International Channels umożliwia nam poszerzenie współpracy z FOX. Oznacza to dalszy rozwój naszej działalności w Europie – powiedział Paul Archey, wiceprezes ds. działalności międzynarodowej ligi MLB. – Ten kontrakt jest przykładem rosnącej popularności baseballu w Europie i ułatwi dostęp do oglądania rozgrywek naszym oddanym fanom w Europie.

Kontrakt z Major League Baseball International to kolejna z serii umów, zawartych przez FOX International Channels, która zapewnia firmie prawa o zasięgu międzynarodowym do transmisji najważniejszych rozgrywek sportowych.

Nawiązanie współpracy z Major League Baseball International pokazuje naszą strategię poszerzenia oferty posiadanych praw do transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych, które możemy wykorzystywać na wielu rynkach na różnych naszych kanałach telewizyjnych w Europie – powiedział Diego Londońo, dyrektor ds. operacyjnych (COO) dla regionu Europy i Afryki w FOX International Channels. – Cieszymy się, że możemy tworzyć nową i wartościową ofertę dla naszych partnerów i widzów na całym świecie.

Dzięki globalnej ekspansji oferta FOX International Channels o tematyce sportowej jest dostępna już w ponad 71 mln gospodarstw domowych na terenie Ameryki Łacińskiej, Azji Południowo-Wschodniej, Japonii i Europy. W Europie kanał FOX Sports miał niedawno premierę w Holandii i we Włoszech, jest dostępny także w Turcji i na Cyprze.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...