reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO promuje „Bez tajemnic” 3 odkodowane w HBO GO

dodano: 2013-10-30 14:35 | aktualizacja: 2013-10-30 15:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: HBO Polska

HBO Trwa kampania promująca trzeci sezon serialu HBO „Bez tajemnic” pod hasłem „Czy masz odwagę zobaczyć prawdę”. Kampania, która ma charakter segmentacyjny, obejmuje internet, telewizję, radio, prasę oraz kino. Serial można oglądać od 28 października br. w HBO i HBO HD. Pierwsze pięć odcinków jest odkodowane w serwisie internetowym HBO GO. Dwa poprzednie sezony „Bez tajemnic” zostały odkodowane w całości dla limitowanej liczby osób w www.hbogo.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Bez tajemnic” to pierwszy polski serial HBO. W trzecim sezonie główny bohater, psychoterapeuta Andrzej Wolski (Jerzy Radziwiłowicz) pomaga rozwiązać problemy swoim nowym pacjentom - Janinie (Stanisława Celińska), Małgorzacie (Magdalena Popławska), Konradowi (Piotr Głowacki) oraz Jeremiemu (debiutant Adrian Zaremba). Nowym superwizorem Andrzeja jest Tomasz - w tej roli Maciej Stuhr. Tym razem za kamerą stanęli Wojciech Smarzowski, Agnieszka Glińska, Marek Lechki, Bartosz Konopka, Agnieszka Holland i Kasia Adamik.

Kampania opiera się na kontekstowym dopasowaniu mediów. Poszczególne postacie i ich historie zostały umieszczone w precyzyjnie tematycznie dopasowanych mediach. Reklamy prasowe pojawią się m.in. w „Polityce”, „Gazecie Wyborczej”, „Pani” i „Zwierciadle”. Kampania radiowa obejmuje Trójkę, TOK FM, radio PiN i Chili Zet, natomiast kampania kinowa ma charakter zasięgowy i obejmuje największe kina w Polsce.

Kampania w internecie ma również charakter segmentacyjny. Działania reklamowe prowadzone są w serwisach tematycznych, m.in. dojrzewalnia.pl czy charaktery.eu, a także w serwisach opiniotwórczych, m.in. polityka.pl, newsweek.pl i dziennik.pl. Kampania obejmuje również komunikację w ramach serwisu społecznościowego Facebook, kreacje na Filmweb i Google, a także współpracę z blogerami. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Havas Media, za kreację odpowiada HBO. Kampania potrwa do końca listopada br.

Ważnym akcentem kampanii jest odkodowanie w całości dwóch poprzednich sezonów „Bez tajemnic” dla limitowanej liczby osób w serwisie www.hbogo.pl. Dodatkowo pierwsze pięć odcinków trzeciego sezonu serialu jest odkodowane w HBO GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...