reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

KRRiT: Po konferencji naukowej w Poznaniu

dodano: 2013-10-30 16:25 | aktualizacja: 2013-10-30 18:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

KRRiT 23 października 2013 roku na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa pod hasłem „Polityka medialna w Polsce - bilans dwudziestolecia obowiązywania ustawy o radiofonii i telewizji” (więcej tutaj). Patronat nad konferencją objęła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT). W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele polskich uczelni wyższych, nadawcy radiowi i telewizyjni oraz prawnicy. KRRiT reprezentował jej przewodniczący, Jan Dworak.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tematem obrad plenarnych, które otwierały konferencję była „Polityka medialna w Polsce wobec nowych wyzwań”. Debatę prowadził dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa (WNPiD) prof. UAM dr hab. Tadeusz Wallas. Dyskutowano o aspektach prawnych, finansowych i organizacyjnych obowiązującego obecnie systemu medialnego i zastanawiano się nad niezbędnymi kierunkami zmian. W drugiej części spotkania odbył się  panel poświęcony polityce regulacyjnej i panel społeczno-polityczny, a także posiedzenie przedstawicieli Rad Programowych Oddziałów Terenowych TVP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...