reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVR: Podziemne Zawody Strzeleckie w Bochni

dodano: 2013-11-05 13:25 | aktualizacja: 2013-11-05 14:07
autor: Anita Dąbek | źródło: TVR/satkurier.pl

TVR nowe W 7. odcinku magazynu strzeleckiego „Strzeleckie ABC” pokazana zostanie relacja z VII Ogólnopolskich Podziemnych Zawodów Strzeleckich, które odbyły się w Kopalni Soli w Bochni - 250 metrów pod powierzchnią ziemi - w dniach 11-13 października 2013 roku. Premiera tego odcinka we wtorek, 12 listopada o godzinie 21:35. Tydzień wcześniej, czyli 5 listopada TVR zaprasza na 6. odcinek „Strzeleckiego ABC”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie „Strzeleckie ABC” można znaleźć szereg porad znanych specjalistów na temat bezpiecznego i sprawnego posługiwania się bronią sportową. TVR podgląda ze swoją kamerą warsztat mistrzów, którzy ćwiczą nie tylko na strzelnicy.

TVR odwiedza największe i najbardziej znane zawody strzeleckie w kraju i za granicą, i sprawdza, czym różnią się mistrzostwa Polski od mistrzostw Norwegii. TVR omawia po kolei najpopularniejsze w Polsce dyscypliny strzeleckie, które z roku na rok zyskują coraz więcej uczestników. Zajmie się najczęściej popełnianymi przez strzelców błędami, i znajdzie ich przyczynę i sposoby rozwiązywania. Pojedzie na największe na świecie targi poświęcone broni i amunicji, aby sprawdzić najnowszy sprzęt dla profesjonalistów i amatorów. Wraz z ekspertami, TVR doradzi, jak dobrać optymalny dla strzelca karabin, amunicję i akcesoria, aby osiągał na zawodach jak najlepsze wyniki. W programie można znaleźć także sporą dawkę poczucia humoru oraz nieco mniej konwencjonalne zabawki dla dużych chłopców i oczywiście dziewczyn.

Program prowadzi doświadczony instruktor strzelectwa, zwycięzca wielu zawodów, Piotr Mikłasz, oraz znany z magazynu „Darz Bór” Przemysław Malec, etatowy król pudlarzy.

Gościnnie wystąpią znane postaci związane ze strzelectwem jak Łukasz Czapla, wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Europy w strzelaniu, Zbigniew Świerczek, właściciel znanej szkoły strzeleckiej, Andrzej Malik, trener, były wielokrotny mistrz wieloboju myśliwskiego, czy Marek Czerwiński, wysokiej klasy specjalista od strzelectwa długodystansowego.

Premiera relacji z VII Ogólnopolskich Podziemnych Zawodów Strzeleckich we wtorek, 12 listopada o godz. 21:35


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...