reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVR: Podziemne Zawody Strzeleckie w Bochni

dodano: 2013-11-05 13:25 | aktualizacja: 2013-11-05 14:07
autor: Anita Dąbek | źródło: TVR/satkurier.pl

TVR nowe W 7. odcinku magazynu strzeleckiego „Strzeleckie ABC” pokazana zostanie relacja z VII Ogólnopolskich Podziemnych Zawodów Strzeleckich, które odbyły się w Kopalni Soli w Bochni - 250 metrów pod powierzchnią ziemi - w dniach 11-13 października 2013 roku. Premiera tego odcinka we wtorek, 12 listopada o godzinie 21:35. Tydzień wcześniej, czyli 5 listopada TVR zaprasza na 6. odcinek „Strzeleckiego ABC”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie „Strzeleckie ABC” można znaleźć szereg porad znanych specjalistów na temat bezpiecznego i sprawnego posługiwania się bronią sportową. TVR podgląda ze swoją kamerą warsztat mistrzów, którzy ćwiczą nie tylko na strzelnicy.

TVR odwiedza największe i najbardziej znane zawody strzeleckie w kraju i za granicą, i sprawdza, czym różnią się mistrzostwa Polski od mistrzostw Norwegii. TVR omawia po kolei najpopularniejsze w Polsce dyscypliny strzeleckie, które z roku na rok zyskują coraz więcej uczestników. Zajmie się najczęściej popełnianymi przez strzelców błędami, i znajdzie ich przyczynę i sposoby rozwiązywania. Pojedzie na największe na świecie targi poświęcone broni i amunicji, aby sprawdzić najnowszy sprzęt dla profesjonalistów i amatorów. Wraz z ekspertami, TVR doradzi, jak dobrać optymalny dla strzelca karabin, amunicję i akcesoria, aby osiągał na zawodach jak najlepsze wyniki. W programie można znaleźć także sporą dawkę poczucia humoru oraz nieco mniej konwencjonalne zabawki dla dużych chłopców i oczywiście dziewczyn.

Program prowadzi doświadczony instruktor strzelectwa, zwycięzca wielu zawodów, Piotr Mikłasz, oraz znany z magazynu „Darz Bór” Przemysław Malec, etatowy król pudlarzy.

Gościnnie wystąpią znane postaci związane ze strzelectwem jak Łukasz Czapla, wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Europy w strzelaniu, Zbigniew Świerczek, właściciel znanej szkoły strzeleckiej, Andrzej Malik, trener, były wielokrotny mistrz wieloboju myśliwskiego, czy Marek Czerwiński, wysokiej klasy specjalista od strzelectwa długodystansowego.

Premiera relacji z VII Ogólnopolskich Podziemnych Zawodów Strzeleckich we wtorek, 12 listopada o godz. 21:35


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...