reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polkomtel pod marką Plus będzie sprzedawać prąd

dodano: 2013-11-12 19:42 | aktualizacja: 2013-11-12 20:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Presserwis

plus gsm logo.jpg Polkomtel, operator sieci Plus (który, podobnie jak Cyfrowy Polsat, należy do grupy kapitałowej Zygmunta Solorza-Żaka, który jest też współwłaścicielem Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin), już wkrótce ruszy ze sprzedażą energii elektrycznej - wynika z informacji „Presserwisu". Nowa usługa ma pojawić się w ofercie marki Plus - dotychczas związanej z telefonią komórkową i Internetem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje „Presserwis", w pierwszej kolejności Polkomtel chce sprzedawać prąd klientom z sektora B2B. Później będzie zabiegać o klientów indywidualnych. Bazą do ich pozyskiwania ma być dotychczasowa baza użytkowników sieci komórkowej Plus. Na koniec pierwszego kwartału br. Plus miał 13,8 mln abonentów. Z informacji „Presserwisu" wynika, że sprzedaż energii będzie oferowana jako dodatkowa usługa w ramach pakietów obejmujących telefonię komórkową, Internet i telewizję. Formalności związane z ewentualną zmianą dostawcy energii mają przeprowadzać w imieniu klientów przedstawiciele Polkomtelu - po tym, jak dany klient przekaże im pełnomocnictwo.
 
W przyszłości firma zamierza rozszerzyć ofertę marki Plus o usługi bankowe (więcej tutaj) oraz dostawę gazu.
 
Przypomnijmy, iż już wcześniej Orange Polska podpisała umowę o współpracy z Polską Grupą Energetyczną (PGE), a T-Mobile Polska - z Tauron Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...