reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały CBS debiutują w Afryce

dodano: 2013-11-13 18:11
autor: Mateusz Brzęczek | źródło: multichoice.co.za

MultiChoice CBS Action i CBS Drama będą uruchomione w Afryce, wszystko dzięki porozumieniu, które zostało podpisane przez Chello Zone i afrykański MultiChoice. Oba kanały pojawią się w MultiChoice, który jest właścicielem satelitarnej platformy DStv w Afryce. Oprócz kanałów CBS pojawią się także: JimJam (stacja dla dzieci) i MGM (kanał filmowy).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chello Zone współpracuje z CBS Studios International od ubiegłego roku, dzięki czemu powstały nowe kanały marki CBS w Europie: CBS Reality, CBS Action, CBS Drama oraz CBS Europa.

Nasza rosnąca obecność w Afryce jest ważnym krokiem w regionie, zarówno dla CBS Studios International, jak i dla naszego partnera Chello Zone - powiedział L. Reed Manville, wiceprezes ds. międzynarodowych kanałów CBS Studios International.

Chello Zone jest wiodącym dystrybutorem kanałów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce. Stacje nadają w 120 krajach na całym świecie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...
reklama