reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały CBS debiutują w Afryce

dodano: 2013-11-13 18:11
autor: Mateusz Brzęczek | źródło: multichoice.co.za

MultiChoice CBS Action i CBS Drama będą uruchomione w Afryce, wszystko dzięki porozumieniu, które zostało podpisane przez Chello Zone i afrykański MultiChoice. Oba kanały pojawią się w MultiChoice, który jest właścicielem satelitarnej platformy DStv w Afryce. Oprócz kanałów CBS pojawią się także: JimJam (stacja dla dzieci) i MGM (kanał filmowy).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chello Zone współpracuje z CBS Studios International od ubiegłego roku, dzięki czemu powstały nowe kanały marki CBS w Europie: CBS Reality, CBS Action, CBS Drama oraz CBS Europa.

Nasza rosnąca obecność w Afryce jest ważnym krokiem w regionie, zarówno dla CBS Studios International, jak i dla naszego partnera Chello Zone - powiedział L. Reed Manville, wiceprezes ds. międzynarodowych kanałów CBS Studios International.

Chello Zone jest wiodącym dystrybutorem kanałów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce. Stacje nadają w 120 krajach na całym świecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

429 zł Więcej...

Moduł AlphaCrypt TC + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa Smart HD+ na 1 miesiąc + do kompletu...

390 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...
reklama