reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyła usługa TV.Play.pl dla abonentów sieci Play

dodano: 2013-11-14 13:29 | aktualizacja: 2013-11-14 13:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Astro/tv.play.pl/satkurier.pl

TV.play.pl 14 listopada 2013 roku nastąpiło komercyjne uruchomienie usługi telewizji mobilnej dla abonentów sieci komórkowej Play, o nazwie TV.Play.pl. Nowa usługa obejmuje urządzenia mobilne pracujące w oparciu o system Android oraz na komputery stacjonarne. Aplikacja została udostępniona w sklepie Google Play. Trwają prace nad rozszerzeniem zakresu działania aplikacji na urządzenia działające w środowisku iOS oraz Windows Phone.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa TV.Play.pl to dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo, filmów VOD i kamerek internetowych rozsianych po całej Polsce. - Oglądaj co chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz na swoim tablecie, smartfonie czy komputerze. Oglądaj po Wi-Fi lub po sieci komórkowej (uruchom Pakiet Internet TV, by nie obawiać się o dodatkowe koszty za transmisję danych) - zachęca operator.Dodatkowo można uruchomić Pakiet Specjalny - pakiet 13 pikantnych i erotycznych kanałów dla osób pełnoletnich (19,99 PLN/miesiąc):Do każdego z powyższych Pakietów TV można uruchomić Pakiet Internet TV (za 9,99 zł miesięcznie), który pozwoli, bez obaw o dodatkowe koszty transmisji danych, na oglądanie telewizji, filmów VOD czy kamer internetowych w ramach usługi TV.Play.pl.Każdy, kto pierwszy raz uruchomi Pakiet TV Podstawowy, może go testować przez miesiąc za darmo. Operator sugeruje testowanie po sieci Wi-Fi lub uruchomienie Pakietu Internet TV (za 9,99 zł), który bez obaw o koszty pozwoli używać TV.Play.pl po sieci 3G.

Strona internetowa: http://www.tv.play.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...