reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiery w TVP Olsztyn

dodano: 2013-11-21 15:25 | aktualizacja: 2013-11-21 15:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Olsztyn

TVP Olsztyn TVP Regionalna „Samorządowy Ekspres”, „Raport Gospodarczy” i „Zdarzyło się wczoraj” - to nowe propozycje przygotowane dla widzów przez TVP Olsztyn.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Samorządowy Ekspres”, którego gospodarzem jest Maciej Wróbel, pokazuje warmińsko-mazurskie gminy, ich problemy, sukcesy, inwestycje i wykorzystanie środków unijnych. Premiera programu w czwartek (21 listopada 2013 roku) o godzinie 18:00.

Na antenę TVP Olsztyn wraca też „Raport Gospodarczy”. W swoim programie Igor Gumiński będzie prezentował dobre praktyki i ciekawe pomysły na biznes oraz sposoby na pozyskanie środków na własną działalność. Premiera pierwszego odcinka w piątek (22 listopada br.) o godzinie 20:00.

„Zdarzyło się wczoraj” to retrospekcja wydarzeń, które miały miejsce na Warmii i Mazurach przed kilkudziesięcioma laty. Dzięki archiwalnym nagraniom TVP stacja będzie pokazywać jak zmieniał się region. Program poprowadzi Wiesław Zawada. Pierwszy odcinek na antenie TVP Olsztyn w poniedziałek (25 listopada br.) o godzinie 17:50.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...