reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiery w TVP Olsztyn

dodano: 2013-11-21 15:25 | aktualizacja: 2013-11-21 15:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Olsztyn

TVP Olsztyn TVP Regionalna „Samorządowy Ekspres”, „Raport Gospodarczy” i „Zdarzyło się wczoraj” - to nowe propozycje przygotowane dla widzów przez TVP Olsztyn.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Samorządowy Ekspres”, którego gospodarzem jest Maciej Wróbel, pokazuje warmińsko-mazurskie gminy, ich problemy, sukcesy, inwestycje i wykorzystanie środków unijnych. Premiera programu w czwartek (21 listopada 2013 roku) o godzinie 18:00.

Na antenę TVP Olsztyn wraca też „Raport Gospodarczy”. W swoim programie Igor Gumiński będzie prezentował dobre praktyki i ciekawe pomysły na biznes oraz sposoby na pozyskanie środków na własną działalność. Premiera pierwszego odcinka w piątek (22 listopada br.) o godzinie 20:00.

„Zdarzyło się wczoraj” to retrospekcja wydarzeń, które miały miejsce na Warmii i Mazurach przed kilkudziesięcioma laty. Dzięki archiwalnym nagraniom TVP stacja będzie pokazywać jak zmieniał się region. Program poprowadzi Wiesław Zawada. Pierwszy odcinek na antenie TVP Olsztyn w poniedziałek (25 listopada br.) o godzinie 17:50.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...