reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Power TV w sieci Toya i ze stroną internetową

dodano: 2013-12-03 16:09 | aktualizacja: 2013-12-03 16:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment

Power TV Nadający od 19 listopada 2013 roku kanał muzyczno-rozrywkowy Power TV (więcej tutaj) podpisał już ponad 50 umów dystrybucyjnych z operatorami kablowymi z całej Polski. Stacja od samego początku jest dostępna w nc+ (kanał nr 224) (więcej tutaj i tutaj), a od 26 listopada br. także w Orange TV (kanał nr 325) (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z zapowiedziami nadawcy - firmy Michał Winnicki Entertainment, w grudniu br. Power TV zaczął pojawiać w ofertach największych operatorów kablowych. 2 grudnia br. stacja zadebiutowała w ofercie sieci Toya (kanał nr 723) we wszystkich miastach oraz w sieciach partnerskich, do których Toya dosyła ofertę cyfrową.

Dużym zainteresowaniem cieszy się też wersja HD kanału, która dosyłana jest operatorom kablowym przez światłowód. Ponad 50 proc. sieci kablowych zdecydowało się już teraz podpisać umowę na Power TV w wersji HD, a reszta czeka na budowę odpowiedniej infrastruktury i zapowiada włączenie sygnału HD tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

- Przypomnijmy, że Power TV to pierwsza w pełni polska telewizja muzyczno-rozrywkowa w jakości HD - informuje nadawca.

Pod koniec listopada br. uruchomiona została oficjalna strona internetowa www.powertv.pl. Serwis został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami i zoptymalizowany pod kątem przeglądania na tabletach. Docelowo może on stać się webową aplikacją typu „second screen”.

- Z każdym dniem coraz więcej użytkowników serwisu Facebook lubi oficjalny fanpage stacji, który dostępny jest pod adresem www.facebook.com/PowerTV. W każdy weekend można tam zdobyć cenne nagrody, w tym płyty z muzyką oraz autografy gwiazd - informuje nadawca.

- Power TV to gwarantowane 100 proc. rozrywki przez całą dobę. Tylko w Power TV zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy oraz wyjątkowe programy rozrywkowe. Ponad 50 proc. ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Dużo uwagi poświęcamy też największym przebojom z lat 80-tych i 90-tych, które zostały poddane cyfrowej rekonstrukcji, aby wyglądały i brzmiały nad wyraz dobrze, także na telewizorach HD. Z kolei w weekendowej ramówce można obejrzeć m.in. takie audycje, jak magazyn żeglarski „Wodny Świat”, magazyn sportowy „Golf Pasja i Sport” czy program komputerowy „High Score” - czytamy w komunikacie nadawcy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...