reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Turner Broadcasting System w ofercie nc+

dodano: 2013-12-05 17:20 | aktualizacja: 2013-12-05 17:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Turner

Turner Kanały Turner Broadcasting System dostępne w Polsce, czyli Cartoon Network, Boomerang, TCM i CNN International, zostaną dodane do oferty platformy nc+ od 6 grudnia 2013, o czym wspominaliśmy już tutaj. Wszystkie kanały będą dostępne w pakiecie Universe+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Cieszymy się, że abonenci nc+ otrzymają dostęp do kanałów dziecięcych, kanału rozrywkowego i informacyjnego z naszego portfolio w samą porę na święta - powiedział Hannes Heleymann, starszy wiceprezes i dyrektor zarządzający TBS w krajach niemieckojęzycznych, Europy Środkowo-Wschodniej, Beneluksu i Rosji. - Polska to kluczowy kraj dla tych kanałów Turnera i jest nam bardzo miło, że możemy poinformować o rosnącej dystrybucji na tym rynku. Mamy wiele planów związanych z naszymi kanałami na 2014 rok, między innymi premiery nowych programów i strategiczne działania marketingowe.

- Stale pracujemy nad udoskonalaniem oferty programowej platformy nc+. Uważnie wsłuchujemy się w głosy naszych klientów oraz prowadzimy analizy programów dostępnych na rynku. Wszystko w jednym celu: zaspokojenia potrzeb zróżnicowanych grup klientów i zachowania jak największej różnorodności naszej oferty - komentuje Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji i PR nc+. - Jesteśmy pewni, że wzbogacenie naszej oferty o kanały z tak dobrze ugruntowaną pozycją, jak CNN czy Cartoon Network, to kolejny ważny krok w budowaniu najbardziej kompleksowej oferty dla naszych klientów - dodaje Arkadiusz Mierzwa.

Cartoon Network to flagowy kanał dziecięcy Turnera nadaje programy komediowe i przygodowe dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat (podstawowa grupa). Stacja słynie z prezentowania współczesnych, nowatorskich i dynamicznych seriali animowanych pełnych humorystycznych i sympatycznych postaci. W portfolio stacji można znaleźć takie seriale jak wielokrotnie nagradzane „Niesamowity świat Gumballa” i „Pora na przygodę” oraz „Ben 10: Omniverse”, „Jeźdźcy smoków”, „Scooby-Doo! I Brygada Detektywów” i wiele więcej.

Boomerang to kanał skierowany do młodszych dzieci w wieku od 4 do 7 lat i ich rodzin, prezentujący tak znane i popularne animacje jak „Tom i Jerry”, „Różowa Pantera i przyjaciele”, „Garfield Show” i wiele innych. Kanał oferuje również seriale dla przedszkolaków, które poprzez zabawę, taniec i śpiew rozwijają ich wyobraźnię. Wśród nich można znaleźć promujące aktywny styl życia „Leniuchowo” oraz sympatyczne historie o przyjaźni takie jak: „Strażackie opowieści”, „Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach” czy „Banany w piżamach”.

Fani klasyki filmowej będą zadowoleni z dołączenia TCM (Turner Classic Movies) do oferty platformy. Kanał prezentuje przeboje współczesnego kina oraz hollywoodzkie arcydzieła pełną wielkich nazwisk.

Ci, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami ze świata otrzymają dostęp do CNN International, wiodącego, międzynarodowego kanału informacyjnego. Stacja oferuje widzom wielokrotnie nagradzane treści takie jak: serwisy informacyjne, które są jej znakiem rozpoznawczym, ekskluzywne wywiady z najważniejszymi postaciami polityki, biznesu, kultury i sportu, programy dokumentalne, wiadomości sportowe i programy tematyczne. W szczególności, widzowie będą mogli cieszyć się z flagowych programów CNN International emitowanych w paśmie prime time, które prowadzą takie gwiazdy dziennikarstwa jak Christiane Amanpour, Richard Quest i Becky Anderson.

Wszystkie kanały Turnera będą dostępne w pakiecie Universe+ i w dawnych pakietach CYFRY+.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...

Konwerter Quad Triax TQD 007

Najnowszy konwerter Triax TQD 007 Low Noise 0,3dB - kompatybilny...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama