reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-03-29 - 2023-03-30

Fightklub: Emocje na żywo i nagrody dla widzów

dodano: 2013-12-06 14:08 | aktualizacja: 2013-12-06 14:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fightklub

fightklub_logo_new.jpg Fightklub (Fightklub HD) - kanał telewizyjny w całości poświęcony sportom walki, zaprasza widzów na Dzień Walki w piątek, 13 grudnia 2013 roku i do udziału w konkursach. Nadawca zapowiada także start nowej ramówki od początku 2014 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek Trzynastego - pełen emocji Dzień Walki w Fightklubie (Fightklubie HD)

Piątek trzynastego to pechowy dzień? Na pewno nie dla miłośników sportów walki! W Fightklubie (Fightklubie HD) wieczór i noc 13 grudnia br. będą pełne atrakcji. Na początek transmisja gali Cage Warriors z Jordanii. Tuż po jej zakończeniu stacja pokaże polską imprezę Wenglorz Fight Cup. Ostatni akt Dnia Walki to transmisja gali grupy Golden Boy z Kalifornii.
 
Dzień Walki w Fightklubie i Fightklubie HD - w piątek, 13 grudnia 2013 roku od 20:00.

Cenne nagrody od Fightklubu - nadawca rozdaje setki prezentów

- Widzowie żadnej innej polskiej stacji telewizyjnej nie mają szans na tyle nagród w konkursach. W Fightklubie niemal codziennie rozdajemy prezenty: koszulki, rękawice, książki, plakaty, czapeczki, akcesoria do sportów walki i wiele innych. Nasze konkursy to szansa na nagrody, jakich nie można kupić w żadnym sklepie - gadżety z autografami największych gwiazd z Polski i ze świata! Zapraszamy do zabawy na www.facebook.com/FightKlubTV - informuje nadawca.

Nowa ramówka od początku 2014 roku - jeszcze więcej emocji dla miłośników sportów walki

- Fightklub to pierwszy polski kanał telewizyjny poświęcony w całości sportom walki. Od początku 2014 roku na naszej antenie wciąż mnóstwo boksu, MMA i judo, ale także coś dla fanów innych sportów walki: wrestlingu oraz armwrestlingu (siłowanie na rękę). Szczegóły nowej ramówki Fightklubu (Fightklubu HD) już wkrótce - informuje nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...