reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nick Jr. odkodowany w sieci Toya

dodano: 2013-12-07 17:46 | aktualizacja: 2013-12-09 01:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Toya

Nick Jr 2 grudnia 2013 roku oferta sieci kablowej Toya poszerzyła się o 7 nowych kanałów, takich jak (więcej tutaj i tutaj): Nick Jr., E! Entertainment, E! Entertainment HD, Universal Channel HD, Tele5 HD, Polsat Romans i Power TV. NickJr., dostępny w pakiecie Pociecha, został w prezencie od 2 grudnia 2013 roku do końca stycznia 2014 roku odkodowany i dostępny dla wszystkich abonentów pakietów cyfrowych operatora.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nick Jr. to kanał dla przedszkolaków i ich rodziców. To interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Z bohaterami seriali dzieci uczą się matematyki, języka angielskiego a nawet mandaryńskiego.

Maluchy wraz z „Dorą małą podróżniczką” mogą poznawać świat. Zabawna i przyjacielska dziewczynka w ciekawy sposób przybliża dzieciom tajniki matematyki, języka polskiego czy angielskiego. Dzieci na pewno nie zetkną się tu z przejawami agresji i przemocy. Bajka ma edukować najmłodszych i utrwalać w nich pozytywne postawy. Z bohaterami „Bąbelkowego świata gupików” wśród kolorowej scenerii maluchy wraz z rybkami mogą przeżywać różne przygody, dzięki którym uczą się, jak pomagać innym, jak być dzielnym u lekarza czy też jak opiekować się zwierzętami.

Kanał jest nadawany w języku polskim 24 godziny na dobę, oferta programowa całkowicie pozbawiona jest reklam.

Nick Jr. dostępny jest w pakiecie Pociecha na kanale 513.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...