reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zest TV kanałem dla mężczyzn z elementami erotyki

dodano: 2013-12-09 18:51 | aktualizacja: 2013-12-10 10:22
autor: Daniel Gadomski | źródło: SatKurier.pl, Inf. własna

Zest TV - Zest TV - spełniamy marzenia mężczyzn - to hasło reklamowe kanału telewizyjnego, który w styczniu 2014 roku pojawi się w platformie cyfrowej nc+. Wbrew poprzednio pojawiającym się informacjom, stacja nie będzie emitowała produkcji z Bollywood. Kanał o takiej nazwie powstaje bowiem w Wielkiej Brytanii. Polski Zest TV powalczy o męską część widowni. Będzie konkurencją dla TVN Turbo i Polsat Play.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Mężczyźni nie myślą tylko o jednym. Mężczyźni mają wiele pasji. ZEST TV jest w Polsce pierwszym nadawcą, który je zaspokaja jedyną w swoim rodzaju ofertą programową. Najlepsze, międzynarodowe produkcje fabularne i nie tylko, tworzą niepowtarzalny, przeznaczony zdecydowanie dla mężczyzn program, na który składają się przygoda, motoryzacja, lifestyle i rozrywka. Bez obaw, w ZEST TV nie zabraknie też pięknych dziewczyn i erotyki i czytamy na stronie internetowej www.zest-tv.com.

Strona internetowa stacji jest dopiero przygotowywana. Na witrynie ncplus.pl W dziale „promocje” platforma cyfrowa już chwali się nowym nabytkiem. Przed debiutantem niełatwe zadanie. Rynek lifestyle'owych kanałów dla mężczyzn jest bowiem mniej dochodowy niż tych adresowanych dla kobiet. Wynika to z liczby potencjalnych reklamodawców. Ostatnio kanał o tym profilu zdecydował się uruchomić Discovery (Discovery Turbo Xtra, który zastąpił Discovery World). Panowie preferują treści sportowe, a tych nowy kanał raczej nie będzie emitował.

Słowo zest to po angielsku przyjemność albo pikanteria. Wygląda na to, że na świecie mamy wysyp stacji pod tą nazwą. Oprócz wspomnianego brytyjskiego kanału, Zest TV planuje też afrykańska platforma cyfrowa OpenView HD. Na razie nie wiadomo, kto stoi za polskim Zest TV. Informacji na ten temat nie można wyczytać z danych na temat abonenta domeny. Została zarejestrowana zaledwie kilka dni temu.

Czy tajemniczy nadawca zagrozi TVN Turbo i Polsat Play?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...