reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polski sitcom „Słodkie życie” w TVP1

dodano: 2013-12-10 10:55 | aktualizacja: 2013-12-10 11:11
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP

TVP1 HD TVP 1 HD Jedynka HD Już w styczniu 2014 roku na antenie TVP1 dwa pilotażowe odcinki nowego polskiego sitcomu „Słodkie życie”. Wybitni aktorzy komediowi w towarzystwie znanych i lubianych artystów z Kabaretu Moralnego Niepokoju zabiorą widzów w świat pełen dobrego humoru i wspaniałej rozrywki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zależało nam na stworzeniu serialu, opartego na autorskim scenariuszu i w żartobliwy sposób odnoszącego się do naszej rzeczywistości – tłumaczy Marek Modzelewski, autor scenariusza. – „Słodkie życie” nie jest więc żadnym zagranicznym formatem przystosowanym do polskich realiów. Pokazujemy sytuacje i wydarzenia, które każdy z widzów szybko rozpozna i z którymi będzie mógł się utożsamić – dodaje.

Głównymi bohaterami nowego sitcomu jest małżeństwo Janusza (w tej roli Mikołaj Cieślak) i Marzeny (Ewa Gorzelak). Poznali się jeszcze na studiach i od lat stanowią kochającą się, acz różniącą poglądami parę. Janusz to tradycjonalista, katolik z jasno określonym systemem wartości. Marzena natomiast jest umiarkowaną feministką kierującą się w życiu głównie zdrowym rozsądkiem. Perypetie tych dwojga śledzić będziemy w ich domu i... cukierni! Rodzinnym biznesie prowadzonym przez Janusza oraz jego ojca Stanisława (granego przez Jerzego Łapińskiego). Pewnego dnia do rodzinnego domu głównych bohaterów sprowadza się Jurek (Robert Górski), brat Marzeny który uciekł właśnie od swojej wieloletniej konkubiny Klary... I tak rozpoczyna się humorystyczna podróż przez świat ludzkich relacji, zależności, problemów i sytuacji, z którymi bohaterowie muszą zmierzyć się w życiu codziennym. A wszystko to okraszone wspaniałą grą aktorską, celnym poczuciem humoru i interakcją z publicznością. „Słodkie życie” będzie bowiem realizowane na żywo przy udziale widowni.

To, co jest najtrudniejszym elementem tej produkcji, jest jednocześnie jedną z jej najmocniejszych stron – tłumaczy reżyser serialu Mirosław Bork. – Nagrywamy odcinki pilotażowe na żywo. Odchodzimy od schematu tzw. dogrywania publiczności do gotowego i zmontowanego materiału. W „Słodkim życiu” aktorzy już podczas nagrania wystąpią przed pełną widownią – dodaje.

Autor: Marek Modzelewski (twórca dramatów „Koronacja”, „Zabij mnie”, „Szwedzki stół”)
Autor scenariusza: Marek Modzelewski
Reżyser: Mirosław Bork

Obsada:
Ewa Gorzelak - Marzena
Mikołaj Cieślak - Janusz
Robert Górski - Jurek
Jerzy Łapiński - Stanisław
Dorota Zięciowska - Barbara
Elżbieta Romanowska - Klara

Słodkie życie, godz.18.50 odcinek pilotażowy,
2. odcinek pilotażowy – 5 stycznia, godz.18.50
(emisja całej serii – 13 odcinków – od marca 2014 r.).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...