reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TLC: Maraton z cyklem „In vitro. Czekając na dziecko”

dodano: 2013-12-10 14:49 | aktualizacja: 2013-12-10 15:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA

TLC HD NOWE!!! „In vitro. Czekając na dziecko” - to sześcioodcinkowa seria przedstawiająca temat zapłodnienia in vitro. Program jest pierwszą serią dokumentalną poświęconą temu zagadnieniu, w całości wyprodukowaną w Polsce (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie będą świadkami dramatycznych zmagań sześciu par, znajdujących się w różnych fazach leczenia niepłodności. Poznamy motywacje bohaterów, dowiemy się, z jakimi trudnościami i emocjami wiązały się ich poprzednie próby zajścia w ciążę. Będziemy im towarzyszyli w długim i wyczerpującym procesie, jakim jest zapłodnienie in vitro. W tym czasie pary będą musiały podjąć niezwykle trudne decyzje, a szczęśliwy finał nie będzie pewny. Bardzo ważnymi postaciami są także lekarze. Ich rolą będzie nie tylko pomoc bohaterom programu, będą również przewodnikami widzów po tajemnicach i kontrowersjach związanych z zapłodnieniem in vitro.

Zdjęcia do programu „In vitro. Czekając na dziecko” powstały w klinice nOvum - specjalizującej się w leczeniu niepłodności. Oprócz wzruszających historii par oraz wspaniałych postaw lekarzy, w programie zobaczymy również gości specjalnych. Wśród nich będą: Wojtek Zamysłowski - najstarsze dziecko kliniki nOvum oraz Agnieszka Ziółkowska, która jako pierwsza Polka przyszła na świat dzięki metodzie in vitro. Poznamy również profesora Mariana Szamatowicza - ojca polskich badań nad in vitro oraz Annę Krawczak - prezes Stowarzyszenia Nasz Bocian, udzielającego pełnego wsparcia rodzinom starającym się o dziecko. W programie usłyszymy też głos ikony polskiego dokumentu, czyli Krystyny Czubówny.

„In vitro. Czekając na dziecko” zostało wyprodukowane przez Endemol dla Discovery Networks.

„In vitro. Czekając na dziecko” - maraton z programem - w środę, 25 grudnia 2013 roku o 14:00, 15:00 i 16:00 oraz w czwartek, 26 grudnia 2013 roku o 14:00, 15:00 i 16:00 w TLC i TLC HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...