reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Baron24” w TVP2 już wiosną 2014

dodano: 2013-12-11 13:34 | aktualizacja: 2013-12-11 13:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP

BarON24 Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie polskiego scenariusza. „Baron24” pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W grudniu ruszyły zdjęcia do nowej komediowej produkcji TVP2 „Baron24” opowiadającej o losach bohaterów związanych z niewielką, rodzinną stacją benzynową. Sitcom będzie można oglądać na antenie Dwójki od marca 2014 roku.

W postać właściciela stacji, Mirosława Barona, wcieli się Tomasz Karolak. Jego życiową partnerkę, Sylwię Baron, zagra Izabela Kuna (doskonale znana widzom z wielu produkcji kinowych jak „Lejdis” czy „Drogówka”, „33 sceny z życia, ale też wybitnych ról teatralnych, w tym tytułowa Łucja w „Łucji i jej dzieciach” w Teatrze TV). Towarzyszyć im będą m.in. jeden z najlepszych polskich stand-uperów Rafał Rutkowski w roli sympatycznego, lokalnego gangstera, Cezary Kosiński (m.in. „Pan Tadeusz” i „Testosteron”) w roli komornika, Piotr Cyrwus (legendarny wręcz Rysio z „Klanu”) jako kierowca cysterny, Iwona Bielska (m.in. „Pułkownik Kwiatkowski” Kutza i „Wesele” Smarzowskiego), grająca teściową głównego bohatera oraz Wojciech Mecwaldowski (m.in. „Lejdis” a ostatnio wybitna rola w „Dziewczynie z szafy” Bodo Coxa) w roli byłego narzeczonego Sylwii. Na ekranie pojawią się również niezwykle utalentowani młodzi aktorzy – Weronika Humaj jako córka Mirosława Barona oraz Michał Meyer w roli inteligentnego wrażliwca, zatrudnionego na stacji stażysty, Matiego Myłka.Akcja 26-odcinkowego serialu została osadzona na stacji benzynowej BarON24. Budowa zjazdu z pobliskiej autostrady – niecierpliwie wyczekiwana przez jej właściciela – stanowi dla bohaterów obietnicę lepszego jutra i tłumnie przybywających klientów. Budowa jednak, jak na złość, nie chce się rozpocząć. Rodzinny interes boryka się z trudnościami – coraz mniej aut, coraz mniej gości... Marzenia bohaterów o zasobnym i szczęśliwym życiu nieustająco zderzają się z rzeczywistością pełną niespodzianek i zakrętów losu. Droga do szczęścia Mirka Barona jest kręta, ale przy tym zawsze pełna zabawnych perypetii i zaskakujących zdarzeń. Czy właściciel, Mirosław Baron przy pomocy Matiego, zdoła przywrócić miejscu dawny blask?

Perypetie bohaterów ukazane na tle niezwykle barwnej obyczajowości lokalnego środowiska, błyskotliwe dialogi, lawina nieprzewidzianych zdarzeń i zwrotów akcji, galeria zabawnych charakterów i wyrazistych postaci – wszystko to przywołuje atmosferę starych, dobrych komedii o polskiej prowincji, pełnych ciepłego poczucia humoru. Każdy z 25-minutowych odcinków „Barona24” stanowić będzie osobną całość fabularną. Serial będzie emitowany na antenie TVP2 od marca, w kolejne piątki o godz. 20.45 (po 2 odcinki).

Za powstawanie „Barona24” odpowiadają twórcy popularnej „rodzinki.pl”, która podbiła serca widzów Dwójki. Serial reżyseruje Adek Drabiński.

„Baron24”, nowy serial komediowy TVP2, od 7 marca w kolejne piątki na antenie TVP2

Twórcy
Reżyseria – Adek Drabiński
Zdjęcia – Marek Traskowski, Marcin Figurski
Scenariusz – Doman Nowakowski, Mikołaj Korzyński, Tomasz Perczyński, Michał Kalicki
Scenografia – Joanna Białousz
Montaż – Beata Barciś
Muzyka – Maciej Macuk
Dźwięk – Marcin Ejsmund
Kostiumy – Anna Męczyńska, Agnieszka Biederman, Ewa Pałdyna
Kierownictwo Produkcji – Paweł Bareński, Mirella Zaradkiewicz, Anna Jaroch – Okapiec
Koordynator Projektu – Dorota Kośmicka-Gacke


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...