reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Styczeń w BBC CBeebies: „Sara i Kaczorek”

dodano: 2013-12-12 20:18 | aktualizacja: 2013-12-12 20:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC Worldwide

BBC CBeebies W styczniu 2014 roku kanał BBC CBeebies zaprasza m.in. na takie programy jak: „Sara i Kaczorek”, „Dookoła świata z Panem Robótką” i „To jest żart” (sezon 3.).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2014 roku w BBC CBeebies:

„Sara i Kaczorek”
emisja: od poniedziałku, 6 stycznia 2014 roku o 14:45

Sara ma siedem lat, wielkie oczy i zieloną czapeczkę (więcej tutaj). Mieszka ze swoim najlepszym przyjacielem - Kaczorkiem. Sara i Kaczorek mieszkają w małej wiosce, w małym domku z czerwonymi drzwiami, do którego prowadzi wąska ścieżka. Wspólnie odkrywają świat - ten wokół siebie i ten nieco dalej - niepewnie, ale zawsze z wielką wyobraźnią. Przy okazji przeżywają proste, ale ciekawe przygody. Próbują dosięgnąć do tęczy, udają pingwiny, chronią parasolkę przed zmoknięciem... Wokół nich mieszkają przyjaciele i sąsiedzi, tacy jak Small Scared Bug, Scarf Lady, Lots of Shallots czy Scooter Boy. Sara i Kaczorek to uroczy, nieco ekscentryczny serial ukazujący nowe doświadczenia i lekcje, jakie w dzieciństwie przynosi nam codzienność.

„Dookoła świata z Panem Robótką”
emisja: od poniedziałku, 27 stycznia 2014 roku o 16:15

W serialu „Dookoła świata z Panem Robótką” Pan Robótka pakuje swoją Komódkę i rusza w świat na poszukiwanie nowych przygód i sztuki różnych kultur. Podróżuje od Sydney po Hongkong, od Kapsztadu po Rio de Janeiro, a także po całej Wielkiej Brytanii. Odwiedza dzieci, poznaje sztukę ich krajów, a potem wspólnie z nimi tworzy zupełnie nowe projekty inspirowane lokalną kulturą. W pierwszej serii Pan Robótka tworzy muzyczny obrazek w Republice Południowej Afryki (RPA), uczy się robić łódź w Hongkongu i konstruuje śmieszne okulary w Australii.

„To jest żart” 3
emisja: od poniedziałku, 20 stycznia 2014 roku o 16:35

To jest żart to program pełen komediowych skeczy skierowanych do wszystkich śmieszków. Prowadzi go zdobywca nagrody BAFTA, jeden z ulubionych przez brytyjskich widzów prezenterów, Justin Fletcher. W 25. odcinkach tej serii zobaczymy mnóstwo krótkich, prostych skeczy, w których pojawi się niejedna ekscentryczna postać: choćby Bracia Burrito - trupa akrobatów, którzy najlepsze czasy mają już za sobą (dwóch z nich nawet sobie radzi, ale trzeci - Justin - zdecydowanie nie!); Gail Mocna - piękna pogodynka, której prognozy sprawdzają się tylko dla niej samej; czy niestrudzony odkrywca Raptus Johnson, który nigdy nie znajduje żadnego z poszukiwanych zwierząt - mimo że zwykle są one tuż obok. Justin umie się wcielić w każdą z postaci. To jego talent sprawia, że mali widzowie znakomicie się bawią. Oglądając To jest żart, dzieci będą się zanosiły śmiechem, a przy okazji wyrobią sobie własne poczucie humoru.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...
reklama