reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat uruchomi kolejny kanał sportowy?

dodano: 2013-12-13 20:38 | aktualizacja: 2013-12-13 21:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: onet.pl/satkurier.pl

Polsat Sport logo od 2007 Polsat nabył ostatnio prawa piłkarskie, w tym do Euro 2016 i występów polskiej reprezentacji (więcej tutaj). Pojawia się pytanie - gdzie te wszystkie spotkania zostaną pokazane? Ma­rian Kmita, dy­rek­tor ds. spor­tu w gru­pie Pol­sat, w wywiadzie dla onet.pl powiedział, że wydane pieniądze na zakup praw nadawca będzie musiał odzyskać. Czy na przy­kład dzię­ki pay-per-viev (PPV)?



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Bę­dzie­my roz­wa­ża­li wszyst­kie opcje. Mu­si­my to zmie­rzyć, zwa­lo­ry­zo­wać. PPV może do­ty­czyć cie­ka­wych me­czów kwa­li­fi­ka­cyj­nych z udzia­łem An­glii, Hisz­pa­nii, Ho­lan­dii, Wło­chów, Niem­ców. To może mieć sens. Nie­wy­klu­czone też, że nada­my te mecze w ist­nie­ją­cych Pol­sat Sport lub Pol­sat Sport Extra, albo w nowym ka­na­le pre­mium w Cy­fro­wym Pol­sa­cie. Wszy­stko jest moż­li­we - powiedział portalowi onet.pl Marian Kmita, dy­rek­tor ds. spor­tu w gru­pie Pol­sat. - Chcia­łem uspo­ko­ić ki­bi­ców, że mecze, do któ­rych je­ste­śmy zo­bli­go­wa­ni, będą ogól­no­do­stęp­ne. Wli­cza­ją się w to wy­stę­py na­szej re­pre­zen­ta­cji, mecz otwar­cia, pół­fi­na­ły i finał Euro - dodał.

Przypomnijmy, iż w portfolio Cyfrowego Polsatu jako nadawcy są następujące kanały sportowe: Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD i Polsat Sport News. W przygotowaniu jest kanał Polsat Sport Weekend (więcej tutaj), a w przeszłości istniał jeszcze kanał Polsat Futbol, poświęcony wyłącznie piłce nożnej (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Polsat Box


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...