reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat uruchomi kolejny kanał sportowy?

dodano: 2013-12-13 20:38 | aktualizacja: 2013-12-13 21:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: onet.pl/satkurier.pl

Polsat Sport logo od 2007 Polsat nabył ostatnio prawa piłkarskie, w tym do Euro 2016 i występów polskiej reprezentacji (więcej tutaj). Pojawia się pytanie - gdzie te wszystkie spotkania zostaną pokazane? Ma­rian Kmita, dy­rek­tor ds. spor­tu w gru­pie Pol­sat, w wywiadzie dla onet.pl powiedział, że wydane pieniądze na zakup praw nadawca będzie musiał odzyskać. Czy na przy­kład dzię­ki pay-per-viev (PPV)?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Bę­dzie­my roz­wa­ża­li wszyst­kie opcje. Mu­si­my to zmie­rzyć, zwa­lo­ry­zo­wać. PPV może do­ty­czyć cie­ka­wych me­czów kwa­li­fi­ka­cyj­nych z udzia­łem An­glii, Hisz­pa­nii, Ho­lan­dii, Wło­chów, Niem­ców. To może mieć sens. Nie­wy­klu­czone też, że nada­my te mecze w ist­nie­ją­cych Pol­sat Sport lub Pol­sat Sport Extra, albo w nowym ka­na­le pre­mium w Cy­fro­wym Pol­sa­cie. Wszy­stko jest moż­li­we - powiedział portalowi onet.pl Marian Kmita, dy­rek­tor ds. spor­tu w gru­pie Pol­sat. - Chcia­łem uspo­ko­ić ki­bi­ców, że mecze, do któ­rych je­ste­śmy zo­bli­go­wa­ni, będą ogól­no­do­stęp­ne. Wli­cza­ją się w to wy­stę­py na­szej re­pre­zen­ta­cji, mecz otwar­cia, pół­fi­na­ły i finał Euro - dodał.

Przypomnijmy, iż w portfolio Cyfrowego Polsatu jako nadawcy są następujące kanały sportowe: Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD i Polsat Sport News. W przygotowaniu jest kanał Polsat Sport Weekend (więcej tutaj), a w przeszłości istniał jeszcze kanał Polsat Futbol, poświęcony wyłącznie piłce nożnej (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...
reklama