reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Style: Sablewska i Tyszka z nowymi sezonami

dodano: 2013-12-17 06:20 | aktualizacja: 2013-12-17 07:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TVN STYLE W sezonie jesiennym TVN Style osiągnęło wysoki udział w widowni kobiecej z większych miast: 1,5 proc. SHR. Stacja zaprezentowała nowości, które podbiły serca widzów. Niektóre z nich już teraz zapewniły sobie miejsce w ramówce wiosennej 2014 roku. - Są to polskie produkcje dające szeroki wachlarz możliwości dla kontekstowej komunikacji marek - czytamy w komunikacie TVN Media.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mowa tu m.in. o programie urodowo-modowym „Sablewskiej sposób na modę”, którego średni udział w grupie kobiet z miast wyniósł 1,62 proc. W pierwszej edycji programu Maja i jej zespół ekspertów pomogli uczestniczkom programu uwierzyć w siebie, poznać sposoby na modę oraz odmienić swoje życie. Teraz szansę na to otrzyma więcej pań, które po wizycie u Mai będą kroczyć przez życie pewne siebie i z głową pełną pomysłów na realizację kolejnych wyzwań.

Kontynuowany będzie również „Projekt Tyszka”, którego I seria osiągnęła średni udział równy 1,72 proc. Nie można wyobrazić sobie lepszego przewodnika po świecie fotografii - Marcin Tyszka w II sezonie podzieli się z widzami kolejnymi radami pozwalającymi na wykonanie dobrego zdjęcia zawsze i wszędzie - w każdych warunkach i na każdą okazję - tę wyjątkową i tę bardziej codzienną.

Po krótkiej przerwie powraca jeden z ulubionych programów widowni TVN Style - „Sekrety chirurgii”, do którego właśnie rozpoczęły się castingi.

W nowym sezonie w TVN Style (TVN Style HD) także wiele innych polskich produkcji  - szczegóły nadawca przedstawi już wkrótce.

Dane: NAM, SHR% 1 IX-30 XI’13  W 16-49 C 50k+; „Sablewskiej sposób na modę” 1 IX-22 XI’13; „Projekt Tyszka” IX - XI’13


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI/CI+ i 2x...

1 199 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...
reklama