reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

GTA San Andreas na iOS i Android

dodano: 2013-12-19 12:12 | aktualizacja: 2013-12-20 17:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: rockstargames.com

gta san andreas Choć dopiero kilka miesięcy temu do sprzedaży trafiła najnowsza odsłona Grand Theft Auto na PC, to producent gry nie próżnuje. GTA San Andreas - kultowa gra produkcji Rockstar Games - jest już dostępna na platformie iOS, a w przyszłym tygodniu ma trafić na system Android, a także Windows Phone.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
GTA San Andreas na urządzenia mobilne obejmuje miasta: Los Santos, San Fierro, Las Venturas i wszystko pomiędzy, tak jak na wersji PC. Gra została specjalnie przystosowana do współpracy z urządzeniami mobilnymi. Dodatkowo, w nowo zrekonstruowanej Grand Theft Auto poprawiona została grafika, dodano szczegółowe dynamiczne cienie, zwiększony został zasięg widoczności, wzbogacono palety kolorów, plus poprawiono modele postaci i wygląd samochodów. Zatem jest to najlepiej wyglądające San Andreas, jakie dotąd istniało.Ponadto, GTA San Andreas oferuje także nowe przyciski dotykowe z kontekstowymi opcjami sterowania. Oznacza to, że przyciski będą widoczne tylko wtedy, gdy będzie tego potrzebował użytkownik. Najnowsze GTA zostało wyposażone w trzy różne systemy kontroli, do jazdy i manewrowania. Gra ma także w pełni obsługiwać zewnętrzne kontrolery.

Kilka screenów z gry:GTA San Andreas już jest dostępne w App Store za 6,99 dol. Na Windows Phone przyjdzie jeszcze trochę poczekać... ale jest już na Androida.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Gry na urządzenia mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...