reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky DE walczy z sharingiem

dodano: 2013-12-31 11:37 | aktualizacja: 2013-12-31 14:58
autor: HP | źródło: Sky

Sky Deutschland Na jeden rok i sześć miesięcy kary pozbawiania wolności bez możliwości wcześniejszego zwolnienia warunkowego skazany został 51-letni mężczyzna, który nielegalnie udostępniał osobom trzecim ofertę programową niemieckiej platformy satelitarnej Sky Deutschland (tzw. card sharing). Wyrok został ogłoszony przez Sąd Rejonowy w Stolzenau. Skazanemu przysługuje możliwość odwołania się od tej decyzji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky podejmuje szereg działań, by zapobiegać i zwalczać piractwo jego oferty telewizyjnej. W tym celu współpracuje między innymi z firmą Nagravision.

Card sharing polega na tym, że jedna osoba, opłacająca abonament danej platformy satelitarnej, udostępnia za pośrednictwem Internetu klucze, które umożliwiają innym osobom nielegalne oglądanie oferty. Na ogół właściciel serwera używanego na potrzeby sharingu pobiera opłaty od osób, którym nielegalnie udostępnia ofertę.

Platforma satelitarna Sky Deutschland jest nadawana za pośrednictwem satelity ASTRA (19,2°E).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...