reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kultowa animacja „Baranek Shaun” w kanale PULS 2

dodano: 2013-12-31 15:18 | aktualizacja: 2013-12-31 15:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 Widzowie kanału PULS 2 mogą oglądać kultową animację „Baranek Shaun”. Stacja wyemituje 100 siedmiominutowych odcinków pierwszego sezonu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Baranek Shaun to plastelinowa postać stworzona przez Nicka Parka na potrzeby filmu animowanego „Wallace i Gromit: Golenie owiec”. Sympatyczny baranek stał się jednak bohaterem własnego serialu, w którym występuje w roli przywódcy żyjącego na farmie stada owiec. Często wpada w różne tarapaty, z których wychodzi bez szwanku dzięki swojej pomysłowości. Towarzyszą mu: Bitzer - pies pasterski, Shirley - owca jedząca wszystko co spotka na swojej drodze, mała owieczka Timmy oraz Farmer, który nieustannie stara się dowiedzieć co dzieje się na farmie za jego plecami.

Serial został wyprodukowany przez wytwórnię Aardman, która stworzyła także wiele innych znanych i lubianych animacji m.in. „Uciekające kurczaki”, „Piraci!” czy serię „Wallace i Gromit”.

„Baranek Shaun” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku o 12:00 i 15:00 oraz w soboty i niedziele o 7:30 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...