reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HbbTV Summit Poland - 15 stycznia

dodano: 2014-01-02 14:59 | aktualizacja: 2014-01-02 15:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: hbbtvsummit.com

HbbTV Summit 2014 15 stycznia 2014 roku w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji w całości poświęconej telewizji hybrydowej w standardzie HbbTV. Podczas konferencji będzie można zapoznać się z obecnym stanem rozwoju HbbTV w Polsce i na świecie. Swoimi doświadczeniami w zakresie rozwoju interaktywnych usług w TV z uczestnikami konferencji podzielą się przedstawiciele Telewizji Polskiej i ESKA TV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szczególnym gościem konferencji będzie przewodniczący Konsorcjum HbbTV – Dr Klaus Illgner-Fehns, który przedstawi aktualny status prac nad rozwojem i wdrażaniem standardu HbbTV na świecie.

Tegoroczna edycja konferencji będzie dobrą okazją do spotkania się producentami TV/STB wspierającymi HbbTV i dyskusji z nadawcami telewizyjnymi na temat przyszłości telewizji hybrydowej w Polsce. Dość istotne na tym etapie rozwoju HbbTV jest wykreowanie standardów dotyczących interaktywnych aplikacji telewizyjnych oraz reklamy hybrydowej HbbTV – mówi Paweł Tutka, ekspert ds. telewizji hybrydowej HbbTV i Smart TV, który poprowadzi panel dyskusyjny podczas konferencji HbbTV Summit Poland.

Dyskusje o tym, jak skomercjalizować i generować przychody na bazie HbbTV, będą prowadzone w drugiej części konferencji, po zapoznaniu się z dotychczasowymi doświadczeniami nadawców telewizyjnych, domów mediowych i reklamodawców.

Honorowy Patronat nad konferencją objęły: Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) i Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC). Patronat Medialny zapewniają: telekabel&digitalTV, TV Sat Magazyn, TV Lider, SAT Kurier, TelePRO i hbbtv.pl. Organizatorem konferencji jest agencja reklamowa ARBG.

Zapoznaj się z programem konferencji (plik PDF).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...