reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat stał się nadawcą TV4 i TV6

dodano: 2014-01-02 15:39 | aktualizacja: 2014-01-02 22:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: media2.pl/satkurier.pl

TV4 TV6 TV 4 TV 6 Czwórka Szóstka Polskie Media Cyfrowy Polsat Od 31 grudnia 2013 roku bezpośrednim nadawcą kanałów TV4 i TV6 jest Telewizja Polsat. Przypomnijmy, że latem 2013 roku sfinalizowana została transakcja nabycia przez Cyfrowy Polsat spółki Polskie Media, będącej dotychczas nadawcą Czwórki i Szóstki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawcą kanałów TV4 i TV6 była spółka Polskie Media. Jej właścicielem, wraz z partnerami i podmiotami zależnymi był Zygmunt Solorz-Żak. Pod koniec marca 2013 roku Cyfrowy Polsat (którego właścicielem, wraz z partnerami i podmiotami zależnymi, jest również Zygmunt Solorz-Żak) poinformował, że przejmuje Polskie Media (więcej tutaj i tutaj). Transakcja objęła również koncesje regionalne (TV Odra). We wrześniu 2013 roku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wpłynął wniosek Polskich Mediów o wyrażenie zgody na przejście uprawnień z koncesji należących do Polskich Mediów na spółkę Telewizja Polsat, spółkę zależną Cyfrowego Polsatu (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama