reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motowizja ruszy 15 stycznia

dodano: 2014-01-09 19:33 | aktualizacja: 2014-01-10 15:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Motowizja - Kanał Motowizja ruszy zgodnie z planem 15 stycznia 2014 roku. Data 10 stycznia pojawiła się na początku grudnia ubiegłego roku w Internecie na skutek błędu w komunikacji między naszymi działami PR - poinformował serwis satkurier.pl Krzysztof Mikulski, prezes i właściciel spółki Motowizja, nadawcy kanału Motowizja. Stacja będzie dostępna w ofercie nc+ (więcej tutaj i tutaj), a czy pojawi się również w Cyfrowym Polsacie? - Wyłączność na dystrybucję satelitarną kanału w Polsce ma nc+ - dodał Krzysztof Mikulski.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Motowizja to nowy, polski kanał (więcej tutaj). Jak sama nazwa wskazuje, skoncentruje się na programach motoryzacyjnych. W ofercie stacji będzie można znaleźć programy produkowane w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Do ramówki stopniowo wprowadzane będą też polskie produkcje. Nadawcą stacji jest spółka Motowizja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...