reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motowizja ruszy 15 stycznia

dodano: 2014-01-09 19:33 | aktualizacja: 2014-01-10 15:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Motowizja - Kanał Motowizja ruszy zgodnie z planem 15 stycznia 2014 roku. Data 10 stycznia pojawiła się na początku grudnia ubiegłego roku w Internecie na skutek błędu w komunikacji między naszymi działami PR - poinformował serwis satkurier.pl Krzysztof Mikulski, prezes i właściciel spółki Motowizja, nadawcy kanału Motowizja. Stacja będzie dostępna w ofercie nc+ (więcej tutaj i tutaj), a czy pojawi się również w Cyfrowym Polsacie? - Wyłączność na dystrybucję satelitarną kanału w Polsce ma nc+ - dodał Krzysztof Mikulski.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Motowizja to nowy, polski kanał (więcej tutaj). Jak sama nazwa wskazuje, skoncentruje się na programach motoryzacyjnych. W ofercie stacji będzie można znaleźć programy produkowane w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Do ramówki stopniowo wprowadzane będą też polskie produkcje. Nadawcą stacji jest spółka Motowizja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...