reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał dokumentalny Adventure TV w 2014

dodano: 2014-01-16 10:32 | aktualizacja: 2014-01-16 10:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

Advanture TV Test Logo wycięte z ZAP Spółka Michał Winnicki Entertainment planuje jeszcze w 2014 roku wprowadzić na polski rynek telewizyjny kanał Adventure TV, dowiedziały się Wirtualnemedia.pl. Byłaby to kolejna stacja od tego nadawcy po uruchomionym niedawno kanale Power TV. Adventure TV ma oferować treści dokumentalne. Przypomnijmy, że już we wrześniu 2012 roku na satelicie Eutelsat Hot Bird 13B (13°E) pojawiły się pierwsze testy kanału Adventure TV (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Michał Winnicki, stojący na czele spółki Michał Winnicki Entertainment, powiedział dla Wirtualnemedia.pl, że nowy kanał ma mieć charakter dokumentalno-przygodowy i ma być płatny/kodowany. - Pracujemy nad tym projektem. Termin startu będzie zależał od zainteresowania operatorów - powiedział Winnicki.

Michał Winnicki Entertainment prowadzi właśnie rozmowy z Polsat Media, TVN Media i Atmedia dotyczące obsługi reklamowej. Reklamy na antenie Power TV mają pojawić się najwcześniej w marcu 2014 roku. Do tego, spółka zamierza podpisać umowę o włączeniu Power TV na stałe do reference center Nielsen Audience Measurement, co pozwoli na upublicznienie danych o widowni kanału. - Od pierwszego dnia emisji Power TV mieliśmy testowy pomiar oglądalności. Jej wyniki w pierwszych tygodniach nadawania przerosły nasze oczekiwania - powiedział Winnicki dla Wirtualnemedia.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...