reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trikolor TV wyłącza usługi z Bonum-1

dodano: 2014-01-23 19:51 | aktualizacja: 2014-01-23 22:01
autor: Rafał Olchowik | źródło: tele-satinfo.ru

Trikolor_TV_sibir_www.jpg Rosyjska platforma Trikolor TV w dniu 31 stycznia br. zakończy świadczenie usług na satelicie BONUM-1 (56°E). Termin żywotności Bonum-1 na orbicie geostacjonarnej dobiega już końca. Kilka kanałów z tego satelity, a dokładniej Teleputeszestwija HD, Kinopokaz HD-1, Kinopokaz HD-2 i Eda HD zostaną tymczasowo wyłączone, bo na 56°E brakuje pojemności zastępczej. Przez jakiś czas nie będą oferowane w ramach platformy Trikolor TV Sibir.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dystrybucja wspomnianych kanałów dla abonentów Trikolor TV Sibir zostanie wznowiona po uruchomieniu nowego satelity na pozycji 56°E. Rosyjska firma Kosmiczeskaja Swjaz (RSCC) zaplanowała wyniesienie Express AT1 i Express AT2 na 4 marca 2014 roku.

Nie obejdzie się też bez pojedynczych wyłączeń kanałów na satelicie Direc TV-1R (56°E), z którego teraz w głównej mierze korzysta operator Trikolor TV Sibir. Tu planowane jest wyłączenie kanałów Zoo TV i Tonus TV.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...
reklama