reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nickelodeon: Zwariowane propozycje na zimę

dodano: 2014-01-28 18:33 | aktualizacja: 2014-01-28 20:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viacom International Media Networks

Nickelodeon 2010 Na zimowe wieczory Viacom International Media Networks (VIMN) przygotował ciekawe propozycje programowe, które skłonią widzów zarówno do refleksji, jak i dostarczą im doskonałej rozrywki. Nadawca nie zapomina o swoich młodszych widzach, na których czekają szalone Kórliki z hitowej serii gier video „Rayman Szalone Kórliki” oraz nowy serial o tajemniczym „Hotelu 13”, który od 10 lutego br. pojawi się na antenie Nickelodeon Polska. A na wielbicieli kobiety Gigantki i jej ekipy, czekają premierowe odcinki serialu „Potwory kontra Obcy”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Propozycje kanału Nickelodeon:

„Hotel 13”
emisja: poniedziałek-piątek (od 10 lutego 2014 roku) o 20:10 (2 odcinki)

Szóstka przyjaciół ze szkoły pracuje w pełnym sekretów hotelu położonym tuż przy plaży. Bohaterowie muszą odnaleźć zagadkowy pokój nr 13. Codzienne życie w hotelu przyniesie wiele ciekawych, śmiesznych, ale też intrygujących sytuacji. Bohaterów czekają atrakcje, m.in.: impreza w stylu hawajskim, turniej siatkówki plażowej czy ekipa filmowa, robiąca zdjęcia na terenie hotelu. To będzie dla nich przygoda życia!

„Inwazja Kórlików”
emisja: poniedziałek-piątek o 16:45

Kórlików to dobrze znane postaci z serii gier video „Rayman Szalone Kórliki”. Kiedy w 2006 roku firma Ubisoft wypuściła na rynek pierwszą część gry Rayman, w której kórliki grały drugoplanową rolę, nikt nie spodziewał się, że to właśnie one staną się największą sensacją. Po tym sukcesie powstało kilka gier z kórlikami w roli głównej.  „Gościnnie” pojawiły się one również w innych grach, które rozeszły się w ponad 14 milionach egzemplarzy. Ponadto filmiki z udziałem tych kosmicznych stworzeń obejrzało w internecie ponad 60 milionów osób. Fani kórlików w końcu doczekali się również serialu. Widzowie kanału Nickelodeon będą mogli obejrzeć 78 kilkuminutowych animacji, które zostały połączone
w 26 półgodzinnych odcinków.

„Wojownicze żółwie ninja”
emisja: niedziele (od 9 marca 2014 roku) o 10:30

W kolejnej odsłonie tej kultowej animacji żółwie ściągną na miasto wielki kłopot. Rozlewając niechcący tajemniczy mutagen na całym Manhattanie sprawią, że w mieście zaczną pojawiać się mutanty, które nie będą wcale pozytywnie nastawione do świata. Bracia będą musieli trzymać się razem, aby zwalczyć rozszalałe stworzenia.

„Sam i Cat”
emisja: soboty o 19:20, powtórki: niedziele o 19:20

„Sam i Cat” to nowy serial z dobrze już znanymi widzom Nickelodeon bohaterkami - Sam z „iCarly” i Cat z „Victoria znaczy zwycięstwo”. Dziewczyny poznają się, kiedy Sam ratuje Cat. Szybko nawiązują dobry kontakt i postanawiają zamieszkać razem. Ale by móc utrzymać się i opłacić czynsz, współlokatorki zostają opiekunkami do dzieci. Dziewczyny razem tworzą wybuchową mieszankę. Mimo różnic charakteru nastolatki tworzą zgrany duet i pokonują razem wiele przeciwności losu.
Współlokatorki w każdym odcinku mają do wykonania różne zadania

„Potwory kontra obcy”
emisja: sobota w godz. 12:00-15:50

Film „Potwory kontra obcy” swoją premierę na dużym ekranie miał w 2009 roku. Na fali sukcesu producenci zdecydowali się pokazać ich przygody w odcinkach, a Anna Mucha zgodziła się użyczyć swego głosu jednej z nich. Animacja opowiada o przygodach paczki potworów, polujących na złych kosmitów, którzy chcą opanować Ziemię.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2019 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2019 + książka tematyczna...

99 zł Więcej...
reklama