reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stopklatka TV przygotowuje się do startu

dodano: 2014-01-31 12:16 | aktualizacja: 2014-01-31 12:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Stopklatka

Stopklatka 30 stycznia 2014 roku zarząd Stopklatka SA podpisał umowy zakupu praw do filmów w ramach licencji od Cinephil France S.A.S. Chodzi o prawa do rozpowszechniania na terytorium Polski wskazanych w umowie tytułów filmowych w ramach bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej (prawa wyłączne) z równoczesną reemisją w sieciach kablowych i satelitarnych oraz IPTV (prawa niewyłączne).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stopklatka SA jest uprawniona do wykorzystania nabytych tytułów na potrzeby kanału Stopklatka TV oraz udzielania sublicencji podmiotom trzecim. Okres obowiązywania licencji do poszczególnych filmów został indywidualnie ustalony dla każdego z nich.

Zgodnie z postanowieniami umowy, Cinephil France S.A.S. dostarczy spółce Stopklatka SA na odpowiednich nośnikach tytuły w ciągu 15 dni od daty podpisania umowy, czyli do połowy lutego 2014 roku. Według ostatnich doniesień, nadawca chce wystartować 15 lutego 2014 roku (więcej tutaj). Wygląda na to, że nie udało mu się jednak porozumieć z Telewizją Polską i w DVB-T pojawi się dopiero 28 kwietnia 2014 roku, ale całkiem możliwe, że 15 lutego 2014 roku Stopklatka TV pojawi się w ofercie Cyfrowego Polsatu (więcej tutaj).

Łączna kwota, jaką Stopklatka SA jest zobowiązana zapłacić za wszystkie nabyte filmy wynosi 1,2 mln dol.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...
reklama