reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stopklatka TV przygotowuje się do startu

dodano: 2014-01-31 12:16 | aktualizacja: 2014-01-31 12:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Stopklatka

Stopklatka 30 stycznia 2014 roku zarząd Stopklatka SA podpisał umowy zakupu praw do filmów w ramach licencji od Cinephil France S.A.S. Chodzi o prawa do rozpowszechniania na terytorium Polski wskazanych w umowie tytułów filmowych w ramach bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej (prawa wyłączne) z równoczesną reemisją w sieciach kablowych i satelitarnych oraz IPTV (prawa niewyłączne).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stopklatka SA jest uprawniona do wykorzystania nabytych tytułów na potrzeby kanału Stopklatka TV oraz udzielania sublicencji podmiotom trzecim. Okres obowiązywania licencji do poszczególnych filmów został indywidualnie ustalony dla każdego z nich.

Zgodnie z postanowieniami umowy, Cinephil France S.A.S. dostarczy spółce Stopklatka SA na odpowiednich nośnikach tytuły w ciągu 15 dni od daty podpisania umowy, czyli do połowy lutego 2014 roku. Według ostatnich doniesień, nadawca chce wystartować 15 lutego 2014 roku (więcej tutaj). Wygląda na to, że nie udało mu się jednak porozumieć z Telewizją Polską i w DVB-T pojawi się dopiero 28 kwietnia 2014 roku, ale całkiem możliwe, że 15 lutego 2014 roku Stopklatka TV pojawi się w ofercie Cyfrowego Polsatu (więcej tutaj).

Łączna kwota, jaką Stopklatka SA jest zobowiązana zapłacić za wszystkie nabyte filmy wynosi 1,2 mln dol.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 190 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...
reklama