reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

STARS.TV wprowadza oznaczenia wiekowe

dodano: 2014-01-31 15:57 | aktualizacja: 2014-01-31 16:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Stars.tv STARS TV nowe Muzyczny kanał STARS.TV od dnia 31 stycznia 2014 roku wprowadził oznaczenia wiekowe swoich programów. Decyzja nadawcy ma związek z faktem, iż, o czym jako pierwszy informował satkurier.pl (więcej tutaj), stara się on o polską koncesję (obecnie nadaje na czeskiej), która umożliwi mu emisję programu w ramach MUX lokalnego, którego operatorem jest telewizja TVT (więcej tutaj). Dodajmy, iż na antenie stacji z początkiem tego roku zwiększono już liczbę polskich utworów przez wydłużenie pasma „Best Polish” (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja STARS.TV powstała z miłości do muzyki i tylko muzyką się zajmuje. Robi to, co potrafi najlepiej - gra! Specjalnie wybrane i wyselekcjonowane największe przeboje wielu dekad. STARS.TV lubi klasykę - lata 60., 70., 80. i 90. ubiegłego wieku, ale nie znaczy to jednak, że kanał zamyka się na muzykę współczesną. Wśród setek i tysięcy nowych nagrań także zdarzają się perełki i je także można usłyszeć w STARS.TV.

Obowiązujące oznaczenia wiekowe w Polsce


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...