reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prezenterki ITV w klipach Piersi i Mega Dance [wideo]

dodano: 2014-02-05 20:27 | aktualizacja: 2014-02-05 21:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telestar

ITV Prezenterka ITV Klaudia Wiśniowska wystąpiła w najnowszym klipie zespołu Piersi. Klaudia poznała muzyków zespołu podczas wywiadu, który prowadziła w programie „Muzyczna Strefa”. „System” to drugi singiel zespołu Piersi, po piosence „Bałkanica” (więcej tutaj i tutaj), która osiągnęła wielką popularność w całej Polsce a w sieci zobaczyło ją ponad 30 milionów internautów. „System” nie jest to jednak piosenką tak rozrywkową jak wspomniana „Bałkanica”. Jest to muzyczny apel o pokój na świecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Bardzo kibicowaliśmy Klaudii w wyborach Miss Globe w których zajęła tytuł II Vice Miss (więcej tutaj - red.) i stwierdziliśmy, że jest to osoba godna by reprezentować taki temat, bo przecież tytuł Klaudii do czegoś zobowiązuje, a przesłanie klipu: nigdy więcej wojen i okrucieństwa, jak najbardziej pasuje do kogoś kto zdobywa tak wysokie miejsce w międzynarodowym konkursie - powiedział Adam Asan Asanow, wokalista zespołu Piersi podczas wywiadu w „Muzycznej Strefie”.

Zarówno Klaudia jak i Adam zapewniali, że praca na planie była bardzo przyjemna, mimo że zdjęcia trwały do późnych godzin nocnych.

Adam Asan Asanow w programie „Muzyczna Strefa”:Teledysk do piosenki pt. „System” zespołu Piersi:W teledysku wystąpiła również Aleksandra Ciupa. Prezenterka „Discostacji” znów pojawi się na ekranach telewizorów za sprawą nowego klipu zespołu Mega Dance, do piosenki „Jesteś już przy mnie”. Dla Oli jest to już trzecia przygoda tego typu z zespołem Mega Dance. Nasza ekipa była na mroźnym planie klipu, który kręcony był miedzy innymi na warszawskich ulicach. Zarówno Ola, jak i Karol, wokalista zespołu, pytani przez czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń, odpowiadają zagadkowo: „ nic nie zdradzimy”. Pozostaje nam tylko się domyślać, tym bardziej, że atmosfera na planie była bardzo gorąca. Olę możecie kojarzyć również z teledysku Donatana & Cleo „My Słowianie”, który pobił rekord popularności w sieci w 2013 roku (więcej tutaj i tutaj).

Making off teledysku do piosenki „Jesteś już przy mnie” zespołu Mega Dance w programie ITV „Disco Tour”:Teledysk do piosenki pt. „Jesteś już przy mnie” zespołu Mega Dance:


Aleksandra Ciupa


Klaudia Wiśniowska


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...