reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Gumisie” i „Fineasz i Ferb” w TV Puls

dodano: 2014-02-05 22:46 | aktualizacja: 2014-02-05 23:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TV Puls W 2014 roku TV Puls, piąta telewizja w Polsce, zwiększa inwestycje w ofertę programową dla dzieci i młodzieży. Przebojem będzie start pierwszego sezonu serialu „Arrow” (więcej tutaj), współczesnej historii Zielonej Strzały - superbohatera komiksów DC Comics. Będzie to premiera tej produkcji w ogólnodostępnej telewizji. O popularności tego serialu wśród młodych widzów najlepiej świadczy fakt, że w 2013 roku zdobył on nominację do nagrody „Teen Choice Award” w kategorii „Najlepszy Serial Fantasy/Science-Fiction”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto wiosną br. w TV Puls pojawią się takie hity ze studia Walta Disneya, jak znana i lubiana animacja „Gumisie” o sympatycznych stworkach, które mieszkając w lesie strzegą księgi pełnej magii i czarów oraz serial animowany „Fineasz i Ferb”. Animacja ta opowiada o dwóch przyrodnich braciach, którzy nie cierpiąc nudy codziennie wymyślają nowe sposoby na spędzenie wakacji.

Ale to nie wszystko. Już teraz, codziennie o godzinie 19:00 TV Puls zaprasza na „Pingwiny z Madagaskaru”, w tygodniu na poranne pasmo bajek w godzinach 7:00-9:00, a w weekendy na „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm”, serię animacji o „Barbie” oraz „Baśnie tysiąca i jednej nocy”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...