reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Gumisie” i „Fineasz i Ferb” w TV Puls

dodano: 2014-02-05 22:46 | aktualizacja: 2014-02-05 23:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TV Puls W 2014 roku TV Puls, piąta telewizja w Polsce, zwiększa inwestycje w ofertę programową dla dzieci i młodzieży. Przebojem będzie start pierwszego sezonu serialu „Arrow” (więcej tutaj), współczesnej historii Zielonej Strzały - superbohatera komiksów DC Comics. Będzie to premiera tej produkcji w ogólnodostępnej telewizji. O popularności tego serialu wśród młodych widzów najlepiej świadczy fakt, że w 2013 roku zdobył on nominację do nagrody „Teen Choice Award” w kategorii „Najlepszy Serial Fantasy/Science-Fiction”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto wiosną br. w TV Puls pojawią się takie hity ze studia Walta Disneya, jak znana i lubiana animacja „Gumisie” o sympatycznych stworkach, które mieszkając w lesie strzegą księgi pełnej magii i czarów oraz serial animowany „Fineasz i Ferb”. Animacja ta opowiada o dwóch przyrodnich braciach, którzy nie cierpiąc nudy codziennie wymyślają nowe sposoby na spędzenie wakacji.

Ale to nie wszystko. Już teraz, codziennie o godzinie 19:00 TV Puls zaprasza na „Pingwiny z Madagaskaru”, w tygodniu na poranne pasmo bajek w godzinach 7:00-9:00, a w weekendy na „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm”, serię animacji o „Barbie” oraz „Baśnie tysiąca i jednej nocy”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...