reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prezentacje w 4K - Sony Vision Presenter PWA-VP100

dodano: 2014-02-06 15:26 | aktualizacja: 2014-02-06 16:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: Sony

sony logo Podczas targów ISE 2014 firma Sony przedstawiła swoje rozwiązanie do prezentacji obrazów w technologii 4KVision Presenter PWA-VP100, które pozwala wyświetlać treści z wielu źródeł danych i tworzyć atrakcyjne, efektywne prezentacje inspirujące do dyskusji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Otaczają nas dziś olbrzymie ilości danych, a do podejmowania decyzji i prowadzenia komunikacji używane są liczne, zróżnicowane typy informacji. Dotyczy to na przykład sektora biznesowego, w którym wszelkie typy źródeł treści, w tym wideo, grafika, slajdy prezentacji, strony internetowe i wideokonferencje, muszą być łatwo dostępne, aby zapewnić szybkie podejmowanie decyzji biznesowych. Do teraz nie można było jednak prezentować wszystkich tych źródeł informacji równocześnie na jednym ekranie. 
 
Oferowane przez Sony rozwiązanie Vision Presenter udostępnia system prezentacji 4K, który może wyświetlać czterokrotnie więcej informacji niż standard HD. Pozwala to jednocześnie wyświetlać informacje z wielu źródeł w wysokiej jakości nawet na dużym ekranie. Rozwiązanie jest też bardzo łatwe w obsłudze — wystarczy tradycyjna mysz bezprzewodowa lub tablet. Sony Vision Presenter przyspiesza i ułatwia pracę z różnymi typami informacji, pozwala tworzyć atrakcyjne prezentacje i wspomaga dyskusje w sytuacjach, w których trzeba korzystać z wielu źródeł informacji równocześnie.Wyświetlanie różnorodnych treści z wielu ekranów w wybranym układzie
System Sony Vision Presenter umożliwia użytkownikom wybór układu i równoczesne wyświetlanie informacji z różnych źródeł.
 
Interaktywna praca za pomocą tradycyjnej myszy bezprzewodowej i tabletów
Rozwiązaniem Vision Presenter można sterować za pomocą tradycyjnej myszy bezprzewodowej lub tabletu. Interaktywna obsługa jest możliwa niezależnie od lokalizacji systemu. Błyskawicznie można więc na przykład przesuwać treści przez ich przeciąganie z ekranów źródłowych i upuszczanie na ekranie głównym lub zmaksymalizować ekran główny, aby skupić się na jednym źródle. 


 
Prezentacje na dużym ekranie dzięki funkcji łączenia obrazu
Dzięki profesjonalnym projektorom Sony WUXGA, które wyposażono w funkcję łączenia obrazów (ang. edge blending), Vision Presenter umożliwia płynne połączenie obrazów z dwóch projektorów i stworzenie jednego, dużego obrazu o rozdzielczości sięgającej 3552 x 1200.
 
Zdalne sterowanie kamerami Sony PTZ z poziomu ekranu lub tabletu
Sony Vision Presenter pozwala kontrolować kamery Sony PTZ z serii SRG (SRG-120DH, SRG-300H) i BRC (BRC-H900, BRC-Z700, BRC-Z330) za pośrednictwem dostępnej na ekranie funkcji zdalnego sterowania.  Dzięki temu użytkownik może kontrolować funkcje PTZ (ang. Pan/Tilt/Zoom — panoramowanie, przechylanie, powiększanie) kamery i prezentować na ekranie obraz na żywo. Bez przerywania trwającej prezentacji można sprawnie wstawić do niej przekaz wideo i wstępnie ustawić pozycję kamery tak, aby móc wywołać ją w dowolnej chwili. Funkcję tę można też wykorzystać zdalnie za pomocą tabletu.


 
Rozwiązania Sony oglądać można w dniach 4-6 lutego 2014 na targach ISE 2014 na stoisku 1-H95 w Hali 1 w centrum wystawienniczym Amsterdam RAI.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

469 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

900 zł Więcej...
reklama