reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat News HD i TVP ABC w sieci Vectra

dodano: 2014-02-08 15:11 | aktualizacja: 2014-02-08 16:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (lukasz1122a)/media2.pl/satkurier.pl

Vectra Sieć kablowa Vectra już wkrótce poszerzy swoją ofertę o dwa kolejne kanały. 12 lutego 2014 roku abonenci zyskają dostęp do informacyjnego kanału Polsat News HD (pozycja 821.), natomiast 15 lutego br., w dniu startu stacji, pojawi się kanał dla dzieci - TVP ABC (pozycja 404.).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat News HD to wersja w wysokiej rozdzielczości kanału Polsat News, który nadaje od 2008 roku i który już znajduje się w pakietach operatora. W ofercie stacji przez całą dobę znajdziemy najświeższe informacje z kraju i ze świata. Wśród gwiazd stacji są m.in. Jarosław Gugała, Agnieszka Gozdyra, Ewa Gajewska, Beata Cholewińska, Dorota Gawryluk, Magda Sakowska, Joanna Górska, Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna, Marek Horczyczak, Krzysztof Ibisz, Bogusław Chrabota, Maciej Stroiński, Dariusz Ociepa i Marek Kacprzak. Polsat News HD nadaje od 3 lutego br. (więcej tutaj i tutaj).

TVP ABC to nowy kanał publicznego nadawcy. Stacja kieruje swoją ofertę do najmłodszych widzów. Na antenie TVP ABC pojawią się bajki i programy dla dzieci z bogatego archiwum Telewizji Polskiej (więcej tutaj). Stacja rozpocznie nadawanie 15 lutego br. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...