reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TNK HD/NNK: Dodatkowe kanały za 0 zł przez 5 m-cy

dodano: 2014-02-10 16:46 | aktualizacja: 2014-11-13 18:51
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

TNK HD Na stronie internetowej telewizji na kartę (TNK) pojawiła się promocja dla klientów ofert prepaid o nazwie „Dodatkowe kanały za ZERO zł przez 5 miesięcy”. Promocja obowiązuje od 11 lutego do 26 lutego 2014 roku. Dotyczy kanałów MiniMini+ HD Planete+ HD, Ale Kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, TeleToON+ HD, nSport HD i pasma Hyper+ HD, które można odbierać bez dodatkowych opłat przez okres 5 miesięcy, w okresie od 4 marca do 4 sierpnia 2014 roku. Standardowo pakiet tych kanałów kosztuje 15 zł na miesiąc.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Skorzystanie z promocji umożliwia użytkownikom posiadającym sprzęt własny zakupiony w ramach ofert Telewizja na kartę HD (TNK HD) i/lub Telewizja n na kartę (NNK) odbiór dodatkowych kanałów nieobjętych standardową ofertą tj. kanałów: MiniMini+ HD, Planete+ HD, Ale Kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, TeleToON+ HD, nSport HD i pasma Hyper+ HD bez dodatkowych opłat przez okres 5 miesięcy, w okresie od 4 marca do 4 sierpnia 2014 roku.

Warunkami skorzystania/korzystania z promocji są:

1) posiadanie aktywnego zestawu lub aktywacja posiadanego zestawu w okresie obowiązywania promocji,
2) dokonanie doładowania zestawu, w okresie obowiązywania promocji, co najmniej na dostęp do Pakietu Domowy HD, jednorazową kwotą nie mniejszą niż 99,50 zł,
3) otrzymanie od organizatora, na dekoder lub przy wykorzystaniu innych form komunikacji (np.: SMS), komunikatu tekstowego i/lub graficznego z informacją o rozpoczęciu promocji.

W przypadku zawarcia umowy abonamentowej, w okresie obowiązywania promocji, w ramach ofert nc+, przez użytkownika, który nabył prawo do niniejszej promocji, nastąpi dezaktywacja dostępu do kanałów, do których użytkownik otrzymał promocyjnie dostęp w ramach niniejszej promocji.

W przypadku kolizji między niniejszymi warunkami promocji a przewodnikami po ofertach Telewizja na kartę HD i/lub Telewizja n na kartę, pierwszeństwo będą miały postanowienia odpowiedniego przewodnika po ofercie Telewizja na kartę HD i/lub Telewizja n na kartę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...