reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Sport HD i Power TV w sieci TK Chopin

dodano: 2014-02-11 20:08 | aktualizacja: 2014-02-11 20:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Kablowa Chopin/satkurier.pl

TVK Chopin Z początkiem lutego br. abonenci Telewizji Kablowej Chopin z Wejherowa otrzymali dostęp do dwóch nowych programów: TVP Sport HD oraz Power TV. Program TVP Sport HD oglądać można na pozycji 519, częstotliwość 826 MHz, natomiast Power TV na pozycji 619, częstotliwość 834 MHz. Oba programy oglądać można bez dodatkowych opłat od pakietu Złotego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawcą Power TV jest spółka Michał Winnicki Entertainment ze Szczecina (więcej tutaj). W ofercie stacji możemy znaleźć teledyski i programy rozrywkowe. Kanał nadaje od 19 listopada 2013 roku (więcej tutaj).

TVP Sport HD to polski kanał sportowy publicznej telewizji, który prezentuje nie tylko cieszące się dużym zainteresowaniem Igrzyska Olimpijskie, ale także inne popularne dyscypliny: lekkoatletykę, skoki narciarskie, tenis, piłkę nożną, a także światowe i europejskie zawody w wielu niekomercyjnych dyscyplinach sportu. Kanał TVP Sport HD zaczął nadawać 12 stycznia 2014 roku (więcej tutaj) i ma taką samą ramówkę jak TVP Sport, który jest też dostępny w Telewizji Kablowej Chopin.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...