reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec kanałów Antena Group w platformie Focus Sat

dodano: 2014-02-11 12:33 | aktualizacja: 2014-02-11 21:03
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz/focussat.ro

Focus Sat.jpg Grupa medialna z Luksemburga - UPC DTH, operator płatnej platformy Focus Sat w Rumunii, niespodziewanie doprowadził do zmiany oferty programowej. Od 6 lutego 2014 roku nie nadaje w pakiecie Family pięciu rumuńskich programów należących do greckiej grupy medialnej Antena Group, w tym Antena 1, Antena Stars, Antena 3, GSP TV, Euforia Lifestyle TV. Nie są znane powody takich decyzji, być może chodzi o pieniądze. Możliwym powodem jest spór z greckim właścicielem o sposób dystrybucji tych rumuńskich stacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma Focus Sat po usunięciu z oferty pięciu kodowanych w Conax kanałów od Antena Group zrekompensowała je swoim abonentom pięcioma kanałami tematycznymi bez dodatkowych opłat. Mowa o dokumentalnych stacjach Discovery Science, Discovery World, National Geographic Wild (Nat Geo Wild), History Channel oraz filmowym kanale Bollywood TV.

Focus Sat korzysta z satelity Thor 6 na pozycji 0,8°W. To jedna z platform UPC DTH, bo na rynkach czeskim i słowackim działa odpowiednik Focus Sat - Freesat, a na Węgrzech działa platforma UPC Direct.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...
reklama