reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Więcej kanałów w ramach usługi TV Mobilna?

dodano: 2014-02-12 14:51 | aktualizacja: 2014-02-12 15:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

TV Mobilna NEW Spółka INFO-TV-FM, należąca do Grupy Cyfrowy Polsat, chce, by w kodowanym MUX 4 naziemnej telewizji cyfrowej (TV Mobilna) znalazło się więcej kanałów niż obecnie, dowiedział się „Presserwis”. Ofertę TV Mobilnej tworzy 8 stacji telewizyjnych i 12 rozgłośni radiowych. Cztery z tych stacji należą do Telewizji Polsat (Polsat News, Polsat Film, Polsat Sport, Polsat Sport Extra), dwie do Viacom International Media Networks (Nickelodeon i Comedy Central) oraz po jednej do Telewizji Polskiej (TVP Seriale) i Kino Polska TV (Kino Polska).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według informacji „Presserwisu”, Cyfrowy Polsat chce, aby w MUX 4 znalazło się miejsce nie dla 8 a dla 12 kanałów. – Rozważamy rozszerzenie liczby kanałów TV Mobilnej, aby uatrakcyjnić produkt. Na jakiekolwiek szczegóły jest zbyt wcześnie – powiedziała Olga Zomer, rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu. Przypomnijmy, że Polsat wystąpił niedawno o koncesję dla Disco Polo Music (nazwa robocza) i Polsat Film 2 (więcej tutaj).
 
Ponadto INFO-TV-FM zwróciła się do Urzędu Komunikacji Elektronicznej o rozszerzenie listy programów, jakie mogą być oferowane przez INFO-TV-FM w ramach MUX 4, o kolejne kanały Polsatu (Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Romans, Polsat 2), powiązaną z nim Superstację oraz Vivę Viacomu i TVN Style z Grupy TVN. – W chwili obecnej prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej jest na etapie uzgodnień z przewodniczącym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji projektu zmiany decyzji rezerwacyjnej – powiedziała dla „Presserwisu” Anna Lewandowska z wydziału prasowego i PR UKE. – Na dzień dzisiejszy w załączniku zawierającym listę programów, jakie mogą być oferowane przez INFO-TV-FM w ramach MUX 4, znajduje się ponad 60 programów – dodaje.

Cyfrowy Polsat uruchomił usługę TV Mobilna w ramach MUX 4 w czerwcu 2012 roku (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV Mobilna


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama