reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lalaloopsy” w MiniMini+

dodano: 2014-02-12 16:04 | aktualizacja: 2014-02-12 16:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: CANAL+ Cyfrowy

MiniMini+ W marcu br. do Polski trafi serial, który podbił serca maluchów w wielu krajach świata. Animacja „Lalaloopsy” będzie emitowana w stacji MiniMini+ (MiniiMini+ HD) codziennie o 17:00 oraz 12:40 w paśmie powtórkowym. „Lalaloopsy” to urocza bajka dla przedszkolaków, która pokazuje, że każdy z nas jest wyjątkowy na swój własny sposób i każdy ma w sobie coś wartościowego - trzeba tylko umieć to dostrzec. Serial przekazuje pozytywne wartości. Maluchy przekonają się, że warto poznać kogoś zanim się go skrytykuje, inny nie znaczy gorszy, a współpraca i pomaganie innym daje wiele radości.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Lalaloopsy” to urocza bajka dla przedszkolaków opowiada o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy na swój własny sposób i każdy ma w sobie coś wartościowego - trzeba tylko umieć to dostrzec.

Serial przedstawia perypetie uroczych szmacianych lalek, które w magiczny sposób ożywają. Każda z nich jest zupełnie inna, każda ma swój niepowtarzalny charakter i odmienne zdanie na każdy temat. Pomimo różnicy zdań, bardzo się lubią i wcale się nie kłócą. Przyjaciółki zamieszkują przedziwną, kolorową, pełną niespodzianek Lalaloopsylandię. W każdym odcinku przeżywają niezwykłe przygody, bo w Lalaloopsylandii wszystko może się zdarzyć i często zdarzają się rzeczy zupełnie niespodziewane...

Serial przekazuje pozytywne wartości. Uczy jak w kreatywny sposób rozwiązywać problemy, kolegować się pomimo różnic i być wyrozumiałym i dobrym przyjacielem. Maluchy przekonują się, że warto poznać kogoś zanim się go skrytykuje, inny nie znaczy gorszy, a współpraca i pomaganie innym daje wiele radości. Razem zawsze raźniej!

„Lalaloopsy” - emisja codziennie (od 3 marca 2014 roku) o 12:40 i 17:00 w MiniMini+ i MiniMini+ HD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 G

Podświetlana antena epoksydowa 1,3 m z zawieszeniem AE z podgrzewaną...

1 150 zł Więcej...
reklama