reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Kapitalny start „Na sygnale”

dodano: 2014-02-13 13:29 | aktualizacja: 2014-02-13 21:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka Aż co czwarty Polak przed telewizorem w środę, 12 lutego br. około godziny 22:00 oglądał premierowy odcinek nowego serialu TVP2 „Na sygnale”, dziejącego się w tej samej Leśnej Górze, w której rozgrywa się akcja słynnego „Na dobre i na złe” nadawanego w Dwójce od ponad 14 lat (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Ten wynik, oznaczający aż 3 mln 635 tys. widzów, to pierwsza jaskółka wiosennej ramówki w TVP2, w której z serialowych nowości będzie też komediowy „BarON24” i słynny już angielski „Sherlock” produkcji BBC z rewelacyjnymi Benedictem Cumberbatchem i Martinem Freemanem (więcej tutaj - red.). Tak wysoka oglądalność „Na sygnale” dała TVP2 pierwszeństwo wśród wszystkich polskich stacji, z wynikiem przeszło dwukrotnie lepszym, niż drugi w kolejności TVN (film fabularny - 13,3 proc.) - czytamy w komunikacie TVP.

W lutym br. kolejne odcinki  „Na sygnale” TVP2 (TVP2 HD) pokaże jeszcze w środy 19 i 26 lutego br. (powtarzając je w kolejne czwartki o 20:40), a od 6 marca br. już tylko w czwartki o godzinie 21.05, ale od razu po dwa odcinki.

Serial - o pracy ekipy karetki pogotowia - rozgrywa się w świecie innej słynnej serii TVP2 - „Na dobre i na złe”. Czwórka bohaterów, czyli załoga karetki reanimacyjnej: Wiktor (Wojciech Kuliński), Piotr (Dariusz Wieteska) Martyna (Monika Mazur) i Adam (Konrad Darocha), w każdym odcinku otrzymuje wezwanie do osób znajdujących się w sytuacji zagrażającej ich życiu lub zdrowiu. Muszą podejmować szybkie decyzje i zmagać się z nieoczekiwanymi okolicznościami.

- „Na sygnale” to w istocie serial akcji, który ukazuje dramatyczne wydarzenia, w najbardziej newralgicznym czasie tzw. „złotej godziny”. W ratownictwie medycznym „złota godzina” to czas, w którym poszkodowany powinien znaleźć się na stole operacyjnym względnie w specjalistycznej jednostce pomocy - mówią twórcy serialu.

Choć  „Na sygnale” to klasyczny serial fabularny, na jego planie byli i są obecni fachowi konsultanci - lekarze i ratownicy medyczni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...