reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Plan ucieczki” i „Jeżeli nadejdzie jutro” w Cineman.pl

dodano: 2014-02-13 20:44 | aktualizacja: 2014-02-13 21:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cineman.pl

Cineman Już od 11 lutego br. w Kinie Internetowym Cineman.pl użytkownicy mogą obejrzeć trzymający w napięciu film akcji „Plan ucieczki”. W rolach głównych gwiazdy, które dotąd nieczęsto można było oglądać razem na ekranie: Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tym miesiącu wśród absolutnych premier Super Premium VOD użytkownicy Kina internetowego Cineman.pl mogą obejrzeć „Plan ucieczki”. Film z udziałem dwóch wielkich gwiazd kina akcji - Sylvestra Stallone’a i Arnolda Schwarzeneggera - wyreżyserował szwedzki twórca Mikael Hĺfström („Zło”, „Rytuał”) To historia światowej klasy specjalisty do spraw zabezpieczeń, Ray’a Breslina (Sylvester Stallone), który skutkiem intrygi ląduje w więzieniu. Mężczyzna jednak nie zamierza się poddać. We współpracy z innym osadzonym, Emilem Rottmayerem (Arnold Schwarzenegger) opracowuje plan ucieczki z jednego z najbardziej chronionych i ufortyfikowanych więzień, jaki kiedykolwiek zbudowano. W filmie zobaczyć można także całą plejadę innych gwiazd: rapera Curtisa „50 Cent” Jacksona, Jima Caviezela („Pasja”, Outlander”) oraz Vincenta D'Onofrio i Sama Neilla.

Już dostępna jest także kolejna premiera VOD - film „Jeżeli nadejdzie jutro”, w reżyserii wielokrotnie nagradzanego – także Oscarem, Kevina Macdonalda („Ostatni król Szkocji”, „Dzień z życia”). W rolę nastolatki, która stanie w obliczu wojny i zostanie zmuszona do walki o przetrwanie wcieliła się Saoirse Ronan („Bizantium”, „Intuz"). Partneruje jej George MacKay , nominowany w tym roku do nagrody BAFTA w kategorii „Rising Star”.

Zarówno „Plan ucieczki”, jak i „Jeżeli nadejdzie jutro” to kolejne pozycje udostępnione premierowo w ramach oferty Super Premium VOD. Filmy są dostępne tylko do 24 lutego br. po raz pierwszy w Polsce. Użytkownicy serwisu www mogą obie produkcje obejrzeć także w jakości HD (720p).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...