reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wiosenne propozycje TVP HD

dodano: 2014-02-14 00:30 | aktualizacja: 2014-02-14 01:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP HD Logo Najpopularniejsze seriale i filmy (m.in.: „BarON24”, „Słodkie życie”, „Deja vu”, „Kogel mogel”, „Rejs”), programy zrealizowane w 3D („Aleja Tornad”, „Bali”, „Ogromne fale Tahiti”) oraz kulinarne Makłowicza, Okrasy i Teo Vafidisa, a także rozrywkowe z „The Voice of Poland” na czele wypełnią wiosenną ramówkę TVP HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosna 2014 roku w TVP HD:

Seriale i filmy:

„BarON24”
emisja: poniedziałek o 22:05

Od marca br. na antenę TVP HD wracają premierowe odcinki popularnych i lubianych seriali, pojawi się też nowa pozycja - komedia, sitcom - „BarON24” (więcej tutaj i tutaj). W obsadzie m.in.: Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Cezary Kosiński i Piotr Cyrwus. Serial opowiada o komicznych perypetiach pracowników pewnej nietypowej stacji benzynowej.

„Ranczo” 8
emisja: poniedziałek o 23:15

VIII sezon znanego już dobrze widzom komediowego serialu wszech czasów, którego akcja rozgrywa się we wsi Wilkowyje (więcej tutaj).

„Komisarz Alex”
emisja: wtorek o 22:00

Serial opowiada o pracy i życiu prywatnym łódzkich policjantów. Główny wątek skupia się na trójce pracowników biura policji kryminalnej i ich pomocniku - owczarku niemieckim Aleksie, który pomaga w chwytaniu przestępców.

„Ojciec Mateusz”
emisja: środa o 22:00

Polski serial oparty na włoskim „Don Matteo” o zabarwieniu sensacyjno-kryminalnym, którego akcja rozgrywa się w Sandomierzu i jego okolicach. Powracający z misji na Białorusi ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) zostaje proboszczem w niewielkiej parafii. Okazuje się człowiekiem dobrze znającym życie, mającym też prawdziwy talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych. Dlatego też z jego detektywistycznych zdolności korzysta miejscowa policja.

„Słodkie życie”
emisja: czwartek (od 3 kwietnia 2014 roku)  o 23:15

To nowa propozycja serialowa TVP. W rolach głównych zobaczymy członków Kabaretu Moralnego Niepokoju (więcej tutaj i tutaj). Akcja sitcomu będzie rozgrywać się pomiędzy domem, a cukiernią prowadzoną przez małżeństwo Janusza i Marzeny. Ich spokojne życie nabierze tempa, kiedy po rozstaniu z partnerką do domu powróci brat Marzeny.

„Na dobre i na złe”
emisja: piątek o 22:00

Kontynuacja serialu, którego rozgrywa się w szpitalu, w podwarszawskiej Leśnej Górze.

„M jak miłość”
emisja: sobota o 15:50

Premierowe odcinki ulubionego serialu polskich widzów o rodzinie Mostowiaków.

„Anna German”
emisja: sobota o 21:50 (od 22 marca 2014 roku), powtórka niedziela o 17:50

10-odcinkowa historia wybitnej piosenkarki Anny German, którą zagrała Joanna Moro - urodzona w Wilnie polska aktorka, absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej.

„Na sygnale”
emisja: niedziela o 15.45

Nowy serial twórców niezwykle popularnego „Na dobre i na złe”, pokaże pracę ratowników medycznych (więcej tutaj). Czwórka bohaterów, czyli załoga karetki reanimacyjnej: Wiktor, Piotr Martyna i Adami, w każdym odcinku otrzymuje wezwanie do osób znajdujących się w sytuacji zagrażającej ich życiu lub zdrowiu. Ratownicy muszą podejmować szybkie decyzje i zmagać się z nieoczekiwanymi okolicznościami. „Na sygnale” jest pierwszym w historii TVP spin – offem (czyli produkcją powstałą na bazie popularności bohaterów lub wątków produkcji oryginalnej): bohaterowie swoją bazę mają w znanej widzom „Na dobre i na złe” Leśnej Górze.

Pasmo filmowe
emisja: poniedziałek-piątek o 11:00 i po północy, sobota o 13:00 i 22:50, niedziela o 22:35

TVP HD w paśmie filmowym proponuje w najwyższej jakości obrazu kultowe polskie filmy a wśród nich m.in.: „Deja Vu”, „Gangsterzy i filantropi”, „Kogel mogel”, „Rejs”, „Pułkownik Kwiatkowski”, „Pianista”.

„Strefa 3D”
emisja: niedziela o 13:00

TVP HD w „Strefie 3D” proponuje oszałamiające wizualnie programy zrealizowane w technologii 3D. Będą to m.in.:

„Aleja tornad”
reżyseria: Sean Casey

Zapierająca dech w piersiach trójwymiarowa wycieczka do miejsc, gdzie tornada budzą się do życia i pędzą z gigantyczną siłą, niszcząc wszystko, co napotkają na swej drodze. Reżyserski , pełnometrażowy debiut Seana Casey’a, filmowca specjalizującego się w dokumentowaniu erupcji wulkanów, huraganów, tornad i trzęsień ziemi.

„Bali”
reżyseria: Anna Pecko

Film prezentujący podwodny świat rafy koralowej u wybrzeży Bali. Widzowie będą mogli zwiedzić słynne nurkowe miejsca, takie jak: wrak statku Liberty, Coral Garden, Drop Off i Manta Poin i podziwiać w nich żółwie, rekiny, mątwy oraz niezwykłą krewetkę Mantis Shrimp.

„Ogromne fale Tahiti”
reżyseria: Stephen Low

Dokument o urokach surfingu. 10-krotny mistrz świata Kelly Slater oraz sensacja tahitańskiego surfingu Raimana Van Bastolaer wraz z grupą przyjaciół odwiedzają legendarny kurort na Tahiti - Teahupo’o. Wspólnie szukają miejsc, gdzie występują największe fale przybrzeżne. Odkrywają działanie podwodnych sił kształtujących fale oceanu i odwiedzają wyspy leżące na ich drodze.

Programy kulinarne i rozrywkowe:

„Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”
emisja: poniedziałek-czwartek o 20:25


„Okrasa łamie przepisy”
emisja: piątek o 20:25


„Teo-ria smaku Teo Vafidisa”
emisja: piątek o 17:30


„The Voice of Poland” 4
emisja: piątek o 23:05

4. edycja muzycznego show, w którym uczestników oceniać będą: Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska, Tomson i Baron oraz Justyna Steczkowska.

„Dzięki Bogu już weekend”
emisja: niedziela o 21:30

Nowe odcinki kabaretowego show. Najbardziej lubiane kabarety oraz komicy i aktorzy co tydzień proponują specjalnie napisane do programu skecze i komentują wydarzenia mijającego tygodnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...