reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premierowa wiosna w kanale TVP Rozrywka

dodano: 2014-02-14 01:36 | aktualizacja: 2014-02-14 01:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Rozrywka - Znajdująca się już w ścisłej czołówce stacji tematycznych TVP Rozrywka (0,83 proc. oglądalności w grudniu 2013 roku) w ciągu dziewięciu miesięcy funkcjonowania uplasowała się w świadomości widzów jako stacja, która nie tylko bawi, ale i prezentuje widzom historię polskiej rozrywki. Od wiosny br. na antenie TVP Rozrywka znana już widzom satyra w najlepszym wydaniu, koncerty i teleturnieje. Specjalnie dla swoich widzów kanał TVP Rozrywka przygotował wyjątkowe autorskie audycje - informuje TVP.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosna 2014 roku w kanale TVP Rozrywka:

Nowości programowe:

„Zrób sobie gębę”
emisja: sobota-niedziela o 9:35

Autorski program karykaturzysty Tomasza Brody. W serii kilkuminutowych odcinków autor projektu (popularny niegdyś dzięki „Wieczorom z wampirem”) będzie się upodabniał do znanych ludzi z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku. Performance, opatrzony przepisem nawiązującym do kulinarnych receptur, pełnić będzie rolę satyrycznego komentarza do sportretowanych w ten sposób postaci.

„Szperacze TV”
emisja: sobota (od 8 marca 2014 roku) o 17:20

Nostalgiczny program dla 30-latków - czy to możliwe? A jednak. To właśnie oni zaczynają karierę zawodową i życie rodzinne lub są na początku tej drogi. To w tym wieku zaczynają wspominać. Jest to zatem doskonały moment do przypomnienia sobie dawnych idoli, kultowych programów telewizyjnych. Tematyka każdego odcinka i wykorzystane w nim archiwalia wynikają ze swobodnych rozmów prowadzących (znanej stand-uperki Katarzyny Piaseckiej i Grzegorza Dolniaka - dawniej Kabaret Szarpanina), którzy na podstawie wybranych fragmentów nagrań wspominają czasy swojej wczesnej młodości, czyli przełom lat 80-tych i 90-tych.

„Śpiewające fortepiany”
emisja: poniedziałek-czwartek o 20:15  

TVP Rozrywka przypomni kultowy program muzyczny prowadzony przez Rudiego Schubertha, emitowany w TVP2 od 2001 do 2006 roku. W programie biorą udział dwie 3-osobowe drużyny, których kapitanami byli pianiści Czesław Majewski i Janusz Tylman. Pozostałe osoby to gwiazdy polskiej estrady, scen teatralnych, filmu, telewizji, radia, sportu, a czasem polityki.

„Humor w odcinkach”
emisja: poniedziałek-czwartek o 19:35  

Cykl 25-cio minutowych, cyklicznych programów satyrycznych wybranych z archiwum TVP, takich jak: „Tygodnik Moralnego Niepokoju”, „KOC”, „Badziewiakowie”, „Gabinet terapii ogólnej” czy „Bardzo ostry dyżur” z udziałem najlepszych satyryków i aktorów.

„Dzięki Bogu już weekend - kulisy na żywo”
emisja: piątek (od 7 marca 2014 roku) o 22:50

Bezpośrednio po emisji w Dwójce, TVP Rozrywka będzie emitować kulisy na żywo - rozmowy z planu. Kulisy TVP Rozrywka zakończą się o godzinie 23:15 po to, by widz mógł wrócić do TVP2 na program na żywo „Tylko dla dorosłych”.

„A La Show” - premiera
emisja: sobota (od 8 marca 2014 roku) o 21:20

Program autorski, którego twórcą i gospodarzem będzie Alicja Resich-Modlińska znana i lubiana dziennikarka, prezenterka telewizyjna i autorka wielu znanych audycji między innymi „Wieczór z Alicją” czy „Na wyłączność”.
W nowym programie gośćmi Alicji Resich Modlińskiej będą ludzie ze świata rozrywki, sztuki i show-biznesu. Program będzie ukazywał nieznane twarze bohaterów, ich marzenia, pasje, zaskakujące dokonania i zabawne wydarzenia. Prowadząca będzie rozmawiać o sympatiach i antypatiach, słabościach, źródłach siły, powodach do dumy i wstydu. Będzie też skłaniała swoich gości aby otwarcie opowiadali najważniejsze, najbardziej przełomowe historie swojego życia, starając się tchnąć w dialog poczucie humoru.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama