reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Stopklatka TV chce ruszyć 15.03

dodano: 2014-02-19 09:46 | aktualizacja: 2014-02-19 10:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: press.pl

Stopklatka TV Nadawca nowego kanału filmowego Stopklatka TV chce rozpocząć emisję 15 marca 2014 roku. Tego dnia stacja ma pojawić się w pierwszym multipleksie (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), a także w ofercie telewizji kablowych - UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska, Toya i w większości małych sieci oraz platform satelitarnych Cyfrowy Polsat (więcej tutaj) i nc+ (więcej tutaj). Start kanału będzie wsparty kampanią reklamową.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Szykujemy się na 15 marca. Nie mamy jeszcze wszystkich potrzebnych dokumentów, ale mam nadzieję, że do tego czasu je skompletujemy - powiedział serwisowi press.pl Bogusław Kisielewski, prezes Stopklatki.

Żeby rozpocząć emisję, nadawca musi bowiem otrzymać decyzję rezerwacyjną z Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE), wydawaną w porozumieniu z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji (KRRiT). Stopklatka czeka też na uprawomocnienie się decyzji o przyznaniu koncesji - miejsce w MUX 1 kanał wygrał w konkursie prowadzonym przez KRRiT (więcej tutaj), ale od rozstrzygnięcia konkursu odwołała się spółka TV Film (założona przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Kino Świat oraz należące do ZPR S.A. firmy: Time S.A. i International Communication), która też ubiegała się o tę koncesję z kanałem Telekino (więcej tutaj).
 
- We wtorek Krajowa Rada utrzymała w mocy decyzję o przyznaniu koncesji Stopklatce - poinformowała serwis press.pl Katarzyna Twardowska, rzecznik prasowy KRRiT.
 
Przypomnijmy, iż nowy kanał filmowy może zacząć emisję naziemną 15 marca br. dzięki temu, że Telewizja Polska, która ma rezerwację na połowę MUX 1 do 27 kwietnia br., zdecydowała się zwolnić multipleks wcześniej.

Za projekt kanału filmowego Stopklatka TV odpowiadają spółki Kino Polska TV i Agora S.A. (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...