reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał Polsat News Plus - kolejne szczegóły

dodano: 2014-02-20 12:53 | aktualizacja: 2014-02-20 13:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: dziennik.pl

Polsat News Jak już wcześniej informowaliśmy, kanał Polsat News Plus ma wystartować w marcu 2014 roku (więcej tutaj). Informacja została potwierdzona teraz przez dziennik.pl. Flagowym programem w ramówce ma być „To był dzień na świecie”, który w kwietniu 2013 roku został zdjęty z ramówki Polsat News. Zastąpił go cotygodniowy magazyn, który nie zyskał takiej akceptacji widzów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„To był dzień na świecie” to magazyn publicystyczny poświęcony wydarzeniom międzynarodowym Grzegorza Dobieckiego, Jana Mikruty i Grzegorza Kozaka. Program ma wrócić w odświeżonej formule do nowego kanału Polsatu - ma być nadawany codziennie, od poniedziałku do piątku, w paśmie najlepszej oglądalności i ma trwać dłużej.

Jak podaje dziennik.pl, w Polsacie trwają prace nad ramówką i przygotowaniem nowego studia dla kanału. Część audycji ma być kręcona poza stacją.

Szefową Polsatu News Plus, kanału o profilu informacyjno-publicystycznym z naciskiem na wiadomości ze świata, pogłębioną publicystykę i programy autorskie, jest znana z „Wydarzeń” Polsatu Beata Grabarczyk, dyrektorem kanału jest zaś Henryk Sobierajski.  Stacja nie zdradza, ile osób pracuje w kanale. Wiadomo, że zasilą go ludzie z „Wydarzeń” i Polsatu News.

Przedstawiciele kanału twierdzą, że nie ma obaw o „kanibalizację”, podaje dziennik.pl. Tłumaczą, że w odróżnieniu od Polsatu News, który jest nastawiony na szybką informację, jej mniejszy brat pozwoli spokojnie przeanalizować i zgłębić problemy - nie tylko polityczne, ale chociażby kulturalne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama