reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CBS Chello Zone przedłuża umowę z Cyfrowym Polsatem

dodano: 2014-02-24 11:58 | aktualizacja: 2014-02-24 12:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: cyfrowypolsat.pl

Chello Zone 24 lutego spółka CBS Chello Zone EMEA Partnership podpisała z Cyfrowym Polsatem wieloletniej umowy na przedłużenie dystrybucji kanałów CBS Europa, CBS Drama, CBS Action i CBS Reality. Umowa dotycząca dystrybucji Extreme Sports Channel -  należącego do Chello Zone kanału sportowo-lifestyle’owego emitującego na wyłączność w Polsce m.in. kontent WWE, także została przedłużona.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
  Współpraca CBS Chello Zone z Cyfrowym Polsatem zapewnia widzom platformy dalszy dostęp do bogatej biblioteki kultowych programów CBS Studios International, takich jak Dynastia, Beverly Hills 90210, Sunset Beach, Melrose Place (CBS Drama), Nieśmiertelny, Star Trek, czy MacGyver (CBS Action).

CBS Reality emituje na wyłączność serial Sędzia Judy i 48 godzin (CBBSI), jak również Hardcorowy lombard i jego spin-off – Lombard w Beverly Hills, Medycyna kontra czas oraz Zdradę      z nowym prowadzącym - Clarkiem Gable III. CBS Europa oferuje kino niezależne oraz wysoko oceniane międzynarodowe produkcje.

W ramach umowy, z początkiem marca Polsat Media będzie odpowiedzialny za sprzedaż czasu reklamowego wszystkich kanałów Chello Zone w Polsce. Szerokie i konkurencyjne portfolio firmy dociera do zróżnicowanej demograficznie grupy widzów w każdym wieku. Extreme Sports Channel skierowany jest do aktywnej, młodej widowni męskiej, podczas gdy CBS Drama i CBS Reality docierają do żeńskiej części widowni w wieku 16-49.

Wśród odbiorców CBS Action przeważają mężczyźni, zaś widownia CBS Europa obejmuje zarówno kobiety jak i mężczyzn. POLSAT JimJam, kanał dla najmłodszych widzów, emituje znane i nagradzane na całym świecie programy oraz kultowe polskie produkcje, które przyciągają przed telewizory dzieci, jak również ich rodziców.

Louise Cottrell, VP Affiliate Sales, Chello Zone:

- Umowa z Cyfrowym Polsatem pozwoli nam na dalszy rozwój strategii programowej oraz kolejne inwestycje w programy na światowym poziomie. W 2014 roku pokażemy kolejne premiery, które z pewnością zwrócą uwagę zarówno reklamodawców, jak i widzów.

Dominik Libicki, prezes platformy Cyfrowy Polsat powiedział:

- Kanały Chello Zone są lubiane przez widzów Cyfrowego Polsatu, więc z radością zapewniamy im możliwość dalszego korzystania z różnorodności programowych Chello Zone.

Stanisław Janowski, dyrektor zarządzający Polsat Media:
- Sześć kanałów Chello Zone to ważny dodatek do pakietu kanałów tematycznych Polsat Media. Cieszymy się na owocną współpracę z CBS Chello Zone, kolejną międzynarodową grupą medialną w naszym portfolio.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 10m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5...

100 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...
reklama